POLECAMY

Ma 67 lat i właśnie wystąpiła w „Playboyu". Jak się wam podobają jej fotografie?

O sesji zdjęciowej Jane Seymour plotkuje się teraz na całym świecie.
Marta Słupska / 3 miesiące temu
Ma 67 lat i właśnie wystąpiła w „Playboyu". Jak się wam podobają jej fotografie? screen Instagram

Seksowna babcia? Na pewno świadoma swojej kobiecości. Jane Seymour wygląda przepięknie i… ma klasę.

Dr Queen dla „Playboya”

Jane Seymour to aktorka kojarząca się głównie z kultową rolą Dr Queen. Teraz, z okazji swoich 67. urodzin, postanowiła zapozować do „Playboya”. Dodajmy, nie pierwszy raz – gwiazda zrobiła to już w przeszłości, 30 lat temu.

Jeśli jednak spodziewacie się starszej, pomarszczonej pani bezwstydnie ukazującej swe wdzięki w wulgarnych pozach, nic bardziej mylnego. Jane Seymour zapozowała tak, że nie ma mowy o niesmacznej sesji. Aktorka wygląda przepięknie, bije od niej pewność siebie, wdzięk, kobiecość i subtelność. Aż trudno uwierzyć, że jest w wieku naszych babć!

Zobaczcie same:

Gwiazda najwyraźniej nie spodziewała się tak ogromnej fali pochlebnych komentarzy na temat swoich zdjęć. Jej odpowiedź w mediach społecznościowych odwraca jednak uwagę od urody, a kieruje na piękno wewnętrzne:

Zawsze pamiętaj, że prawdziwe piękno pochodzi z wewnątrz
– napisała.

My jesteśmy zachwycone fotografiami Jane Seymour. Same chciałybyśmy tak wyglądać w jej wieku i epatować takim wdziękiem i siłą dojrzałej kobiety!

Polecamy:
Urodziła 5-kg dziecko bez znieczulenia. Zobacz!
Jak Małgorzata Socha dba o figurę? [video]
 

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/3 miesiące temu
W zdrowym ciele zdrowy duch! Warto coś zrobić dla siebie. Właściwy ruch ale i dieta to podstawa zdrowia. Bilans kaloryczny jest bardzo ważny. I tak trzeba go dobrze ułożyć aby nie było efektu jojo. Poczytajcie sobie o systemie nowaka tam jest to ładnie wytłumaczone. Jak się chce mieć ładną figurę to trzeba zacząć o siebie dbać nic samo się nie zrobi.