Jakub Kucner na planie „M jak miłość”. Fanki oszalały na punkcie seksownego policjanta

Jakub Kucner znany damskiej części publiczności jako Mister Polski jakiś czas temu dołączył do obsady serialu M jak miłość. Wciela się tam w postać policjanta Rafała a przy tym... amanta.
/ 14.05.2020 11:57

Jakiś czas temu do obsady aktorskiej serialu TVP2 „M jak miłość” dołączył Jakub Kucner. Tak, to właśnie Mister Polski 2017. Jak radzi sobie na planie? 

Kogo gra Jakub Kucner w „M jak miłość”?

Fotomodel wciela się w postać seksownego policjanta Rafała, którego rola cieszy się ogromną popularnością i wzbudza wielkie emocje. Nic dziwnego - przystojny aktor całkiem dobrze radzi sobie na planie, a mundur policjanta bardzo mu pasuje.

Policjant Rafał dołączył do zespołu Soni i Janka, czyli dwójki policjantów z komisariatu w Lipnicy. Cała trójka mieszka razem w leśniczówce w Grabinie.

Na profilu serialu „M jak miłość” na Instagramie, który obserwuje prawie 250 tysięcy fanów posty ze zdjęciami, na których jest obecny Jakub Kucner wzbudzają zachwyt wśród pań.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Urodzinowe wirtualne uściski dla @jakub_kucner !!! ❤️🥂 Czego mu życzycie? 😍

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Fanki komentują:

Żeby dalej grał Pan tak świetnie. Uwielbiam oglądać wątki waszej trójki, bo wnosicie do serialu taki powiew świeżego powietrza.

Można mnie aresztować.

Przed rozpoczęciem kariery Jakub Kucner pracował jako trener personalny. Do finału wyborów Mistera Polski dotarł już w 2015 roku, ale tytuł udało mu się zdobyć dopiero dwa lata później. Prywatnie działa charytatywnie w fundacji „Power Changers”, która pomaga dzieciom z biednych afrykańskich krajów.

Ukończył studium aktorskie, a oprócz pracy na planie „M jak miłość” ma na koncie także mniejsze role w serialach: „Barwy szczęścia” „Na sygnale” „Zawsze warto”.

To też może cię zainteresować:Historia związku Anety Zając i Mikołaja KrawczykaKasia Cichopek zdradza szczegóły pracy na planie „M jak miłość”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)