Piersze wspólne zdjęcie ciężarnej Krupińskiej i Karpiela Bułecki fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Jakim ojciem jest Sebastian Karpiel-Bułecka?

"Koledzy mnie straszyli, że..."
Edyta Liebert / 22.12.2016 11:53
Piersze wspólne zdjęcie ciężarnej Krupińskiej i Karpiela Bułecki fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Gdy rodzi się dziecko, wszystko ulega zmianie o 180 stopni - tak zgodnie twierdzą Paulina Krupińska i jej partner, 39-letni Sebastian Karpiel-Bułecka. W rozmowie w programie śniadaniowym przyznał się, jak czuje się jako świeżo upieczony tata!

Kiedy 7 tygodni od porodu Krupińska pokazała się publicznie po ciąży, było wiadomo, że tryska energią i jest przepełniona szczęściem. Podobnie Sebastian - nie posiada się z radości z powodu narodzin córeczki, i pewnie was nie zdziwi fakt, że zachwala ojcostwo.


To mi zupełnie wykręciło postrzeganie świata. Każdemu ten stan polecam. Koledzy mnie straszyli, że nie będę spał.

Po narodzinach Antosi muzyk nawet obciął włosy, a zarzekał się, że ma prawo do dłuższych pasm. W tym roku przypada 10-lecie zespołu Zakopower, którego jest założycielem. Przed grupą sporo koncertów, ale Karpiel-Bułecka wbrew pozorom nie unika rodzicielskich obowiązków! Córka Pauliny Krupińskiej i Karpiela-Bułecki z pewnością otrzyma pełną opiekę, choć i Paulina Krupińska wróciła już do pracy. W wywiadzie dla jednej z gazet Krupińska wyznała, jak wyobraża sobie opiekę nad dzieckiem i jakim ojcem będzie muzyk:

Sebastian obiecał mi, że będzie nowoczesnym ojcem na pełny etat. Nie mam wątpliwości, że będzie superatą.

 

ONS.pl

Zobacz: