Jak zmieniały się gwiazdy „M jak Miłość”? Dla niektórych czas był łaskawy, ale inni mają już pierwsze siwe włosy

„M jak Miłość” jest z nami na ekranie już 20 lat. Jak w ciągu tego czasu zmieniali się aktorzy grający rodzinę Mostowiaków?
Urszula Wilczkowska / 13.10.2020 07:37

Wydaje się, że minęła zaledwie chwila, ale pierwszy odcinek „M jak Miłość” został wyemitowany na telewizyjnym ekranie aż 20 lat temu. Jak zmieniali się aktorzy, którzy od samego początku grają w jednym z ulubionych seriali Polaków? Zobacz ich spektakularne zmiany w naszym wideo.

Jak zmieniali się aktorzy „M jak Miłość”?

Małgorzata Pieńkowska wcieliła się w rolę sympatycznej Marii Zduńskiej, córki Barbary i Lucjana. Gdy zaczynała grać w serialu, miała 35 lat. W pierwszych odcinkach serialu była prawie nie do poznania - burza blond loków (wtedy jeszcze modna była ondulacja) została zastąpiona jednak przez eleganckie krótkie cięcie pixie w ciemnym kolorze.

Perypetie Marka Mostowiaka widzowie mogli śledzić przez 18 lat, a wiadomość aktora Kacpra Kuszewskiego o odejściu wstrząsnęła wiernymi fanami „M jak Miłość”. Gdy zaczynał grać w serialu, niejednej aktorce mógłby złamać serce...

Spektakularną zmianę przeszła także serialowa Kinga Zduńska, grana przez Kasię Cichopek. Chociaż aktorka gra w serialu od 20 lat, jej rola miała wyglądać zupełnie inaczej - scenarzyści początkowo napisali dla niej jedynie epizodyczny występ. Pomyśleć, że tak mało brakowało, a w historii serialu zabrakłoby jej szczęśliwego małżeństwa z Piotrem Zduńskim.

Ogromną metamorfozę przez te wszystkie lata przeszła też Małgorzata Kożuchowska, grająca Hankę Mostowiak. Aktorka postanowiła odejść z serialu w 2011  roku, nie zmieniło to jednak faktu, że do tej pory kojarzy się ją z „M jak Miłość”. Kiedyś była uroczą blondynką o długich włosach. Przy blondzie została - jednak o wiele jaśniejszym i w bardzo krótkiej, eleganckiej wersji.

To też może cię zainteresować:
Nie tylko Blanka i Baron! Kto jeszcze w showbiznesie rozstał się w ostatnich tygodniach?
Czy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do "Big Brothera"? Gabi Drzewiecka odpowiada
Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy po porodzie. Nie są idealne i to w nich kochamy