POLECAMY

"Jak Oni śpiewają" - pod znakiem duetów

Dzisiejsza sobotnia odsłona show sprawdziła umiejętności uczestników w wokalnych duetach.

Sobotnia odsłona show sprawdziła umiejętności uczestników w wokalnych duetach.

Śpiewali „we dwójkę” nie tylko uczestnicy programu, także Joanna Liszowska i Krzysztof Ibisz zaprezentowali wspólne wykonanie „Total eclipse of the heart”, również czwarty juror w osobie Łukasza Zagrobelnego wykonał swój hit „Nie kłam, że kochasz mnie” z Karoliną Nowakowską, otwierając tym samym dzisiejszy program.

Tym razem z programem pożegnał się Jacek Borkowski – na pożegnanie wykonał razem z Agnieszką Włodarczyk, która gościnnie wystąpiła w JOŚ, utwór „Z tobą chcę oglądać świat” i szczerze zachwycił Edytę Górniak. Bożena Dykiel pokonała go jednak wspólnie z Kacprem Kuszewskim, wykonując „Czy te oczy mogą kłamać?”, za co dostała równe 6,0. Podobnie w ocenach wypadli: Ola Zienkiewicz wraz z Piotrem Polkiem, którzy zaśpiewali „Dumkę na dwa serca”, Krzysztof Hanke i Krzysztof Respondek wykonali „Mój przyjacielu”, a „The time of my life” z filmu „Dirty Dancing” Maciej Jachowski z Patricią Kazadi – wszystkie te duety uzyskały średnią punktów 6,0.

Żegnając się z programem, Jacek Borkowski wręczył Brylantowego Jokera Bożenie Dykiel. Niestety zagrożeni tym razem są Marysia Niklińska i Robert Kudelski. Marysia wykonała wraz z zaproszoną do studia Olą Szwed „Yes sir I can boogie” i mimo uzyskania średniej 5,8 trafiły na czarną listę. „Prócz ciebie nic” wykonał natomiast Robert wraz z koleżanką z serialu „Na Wspólnej” – jednak wysoka nota, 5,6, także nie zapewniła mu bezpiecznego przejścia do kolejnego odcinka.

mm

Źródło: www.jakonispiewaja.pl

fot. MWmedia

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)