POLECAMY

"Jak Oni śpiewają" - odcinek trzeci

Odpadł Marcin Kwaśny, a chronioną przez Brylantowego Jokera jest ponownie Aleksandra Nieśpielak.
Odpadł Marcin Kwaśny, a chronioną przez Brylantowego Jokera jest ponownie Aleksandra Nieśpielak.

Niekwestionowanym liderem pierwszej części programu był Daniel Wieleba, który za przebojowe wykonanie utworu „Bo ja Cię kocham” uzyskał od zachwyconej Edyty Górniak maksymalną notę sześciu punktów. Samuel Palmer był drugi co do wysokości not jury i dostał średnią punktów 5,3 za „Kołysankę dla nieznajomej". Laura Samojłowicz zaśpiewała „I love you”, zaś Ola Zienkiewicz „Listen to your heart”.
Druga część programu okazała się przełomowa dla Roberta Kudelskiego: otrzymał on maksymalną notę od jurorów, czyli pełne 6 punktów za „ciepłe, czyste, eleganckie”, jak stwierdził Rudi Schuberth, wykonanie utworu „Et si tu n'existais”.Z programu odpadł w sobotę Marcin Kwaśny i przekazał Brylantowego Jokera Oli Nieśpielak – jest to dla niej już drugi Joker w tej edycji. Natomiast zagrożeni są Daniel Wieleba i Katarzyna Żak.

mm
Źródło: www.jakonispiewaja.pl
fot. MWmedia
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/10 lat temu
powiem krótko ZGADZAM SIĘ Z DODĄ!
/10 lat temu
PISZE JAKO GWIAZDA!! TO WIĘC, drodzy widzowie dla mnie powinna wygrac ola zienkiewicz ,bo świetnie śpieewa. powinni odpaść bożena dykiel i rober kudelski i jacek borkowski .. moze jeszcze wygrac laura samojmowicz