Jak gwiazdy spędzają z dziećmi kwarantannę? Niektóre z tych pociech bardzo wyrosły

Izolacja to czas, który spędzamy z rodziną - tyczy się to również gwiazd. Wiele z nich wstawia na Instagrama zdjęcia swoich dzieci. Jak teraz wyglądają?
Urszula Wilczkowska / 15.04.2020 14:34

Gwiazdy również spędzają czas w domu z najbliższą rodziną. Często wstawiają zdjęcia na Instagram, a to doskonała okazja, by bliżej przyjrzeć się ich prywatnemu życiu. Widać teraz, jak bardzo zmieniły się ich dzieci. Niektóre z nich bardzo wydoroślały...

Jak wyglądają teraz dzieci polskich gwiazd?

Wraz z całą rodziną oraz psim Gangiem Majdana Małgosia Rozenek uciekła przed koronawirusem na wieś. Jej synowie są już naprawdę wyrośnięci... Staś ma już 14 lat, a Tadeusz - 9. Ich najmłodsze dziecko urodzi się już niedługo - para planuje nadać mu imię Edward.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Kasia Cichopek wraz ze swoim mężem i dwójką dzieci spędza kwarantannę w domowym zaciszu. Jak jednak widać, brak wychodzenia z domu wcale nie znaczy, że nie mogą się dobrze bawić. Najstarszy syn aktorki i tancerza Marcina Hakiela, Adam, ma już 11 lat, jego siostra Helenka zaś 6.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Swoje dzieci zdecydowała się pokazać również Ania Guzik. Aktorka rzadko dzieli się szczegółami ze swojego życia, dlatego tym bardziej jesteśmy w szoku, jak bardzo wyrosły już jej córki!

Aktorka ma czteroletnie bliźniaczki Ninę i Barbarę oraz trzyletnią córkę Bognę. Wyglądają uroczo i nie sposób odmówić im uderzającego podobieństwa do mamy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Guzik (@anna_guzik_)

Synowie Kasi Zielińskiej nie odstępują swojej mamy podczas kwarantanny nawet na krok. Towarzyszą jej nawet podczas ćwiczeń! Te zdjęcia są naprawdę urocze - a chłopcy robią się już coraz więksi.

Kasia Zielińska jest mamą 5-letniego Henryka i 2-letniego Aleksandra.

To też może cię zainteresować:
Mało znane rodzeństwo największych gwiazd
Gwiazdy, które przeszły spektakularne metamorfozy
Jak polskie gwiazdy radzą sobie w domu bez fryzjerów?