Edyta Herbuś dba o figurę, figura Edyty Herbuś fot. ONS/kolaż polki.pl

Jak Edyta Herbuś dba o figurę?

Jak Edyta Herbuś dba o figurę? Będziecie zaskoczone!
Edyta Liebert / 05.01.2016 05:51
Edyta Herbuś dba o figurę, figura Edyty Herbuś fot. ONS/kolaż polki.pl

Myślisz, że aby wyglądać jak gwiazda, trzeba wydawać tysiące złotych na pielęgnację? Otóż nie! Dowodem na to, że wystarczy systematyczność i wytrwałość, jest Edyta Herbuś!

Tancerka ma ciało bogini i doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Jej figura to jej wizytówka i... narzędzie pracy. Aktorka i wielokrotnie nagradzana tancerka klasy S, a prywatnie muza Mariusza Trelińskiego i partnerka, jest wierna aktywności fizycznej i... kilku trikom żywieniowym, by utrzymać tak zgrabną sylwetkę. Jakim?

Edyta Herbuś zdradza, jak dba o figurę

Śliczna niewysoka aktorka może być dumna ze swoich osiągnięć, i to nie tylko scenicznych. Jak się okazuje, Herbuś jest zdeterminowana i wierna swoim zasadom. Ćwiczy wzmacniającą mięśnie jogę, której została ambasadorką:

Ćwiczę w domu, na zajęciach w Ashtanga Joga Studio i gdy wyjeżdzam na wakacje, joga też jest ze mną. Zastąpiła mi treningi tańca towarzyskiego. Uprawiam ashtangę, która jest najbardziej dynamiczna. W ubiegłym roku, podczas międzynarodowej akcji propagującej jogę, zostałam jedną z jej ambasadorek.

Edyta Herbuś ma też inny trik na zdrowy organizm - oczyszczającą zieloną herbatę! Proste i skuteczne:
Zielona herbata czy herbaty z bukietu ziół to jest też coś, co wpływa na dobre samopoczucie i lekkość. Można pić też na czczo wodę ciepłą z cytryną, ona fajnie oczyszcza organizm.

Brzmi banalnie? Ważne, by stosować się to reguł i nie zapominać o tych kilku trikach, a organizm się odwdzięczy!

Gwiazdy na diecie: