POLECAMY

Siostra Anny Przybylskiej w przejmującym wywiadzie: „W każdym badaniu wyglądało to coraz gorzej, wiedziałam, że ona z tego nie wyjdzie”

Agnieszka Kubera opowiedziała o dramacie, którego była świadkiem i uczestnikiem...
/ 11 miesięcy temu

Miną niebawem trzy lata, odkąd odeszła Anna Przybylska. Polska żyła tą stratą: młoda, szczęśliwa partnerka i matka, sympatyczna i piękna kobieta. W najnowszym numerze "Urody Życia" podzieliła się swoim wspomnieniem o Ani jej siostra, Agnieszka Kubera.

Zobacz, jak wyrosła córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka

Anna Przybylska rzadko wspominała o siostrze, którą kochała, i która była przy niej do samego końca. Agnieszka Kubera pracuje w pracowni tomografii komputerowej i wiedziała, czym jest walka z nowotworem lepiej, niż przeciętny człowiek. Widziała, jak Anna cierpi, od zawsze były ze sobą blisko, a szczególnie wtedy, gdy los pozbawił je ojca. 

To był dramat. Dla niej przede wszystkim. Przecież gdzieś napisali, że nie żyje. Do Jarka dzwonią z tabloidu. Anka mówi: "Daj, odbiorę". Odzywa się swoim charakterystycznym głosem. Po drugiej stronie cisza. Potem niepewne: "Pani Ania?". "Tak, to ja. Pozdrawiam z zaświatów". Upominałam ją: "Zachowujesz się czasem jak dzikus nieokrzesany". Ale to przybierało na sile i kompletnie wyprowadzało ją z równowagi: "Albo oni, albo ja!", wykrzykiwała.

Trzymały się razem, a w złych chwilach były dla siebie oparciem. Pani Agnieszce bardzo brakuje siostry. O swoich wspomnieniach i tęsknocie opowiedziała w rozmowie dla magazynu "Uroda Życia". Jak wyglądało życie Ani w ostatnich latach? Czy pomogłoby wcześniejsze rozpoznanie choroby? Tak wiele pytań i tak przejmujące odpowiedzi... Przeczytajcie naszą galerię.
 
Polecamy też najnowszy numer magazynu "Uroda Życia".
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)