Iwona Węgrowska waży tylko 54 kilogramy fot. AKPA

Iwona Węgrowska waży tylko 54 kilogramy

Tyle samo co Angelina Jolie...
/ 26.03.2012 01:48
Iwona Węgrowska waży tylko 54 kilogramy fot. AKPA

Iwona Węgrowska ostatnio próbuje zaskoczyć nas swoim bardziej kobiecym i wysubilmowanym lookiem, ale efekty często mijają się z zamierzonymi. Pierwszym krokiem w poprawieniu wizerunku była nowa fryzura (zobacz: Węgrowska zrobiła się na blond), później Iwona postanowiła przeskoczyć o poziom wyżej i na sylwestrowy koncert wybrała sukienki warte (podobno) 15 tysięcy złotych (zobacz: Co ona ma na sobie? Dramat!). Szybko jednak internauci wychwycili, że materiał z którego uszyto kreacje można kupić na internetowej aukcji za grosze... Węgrowskiej to jednak nie zraziło.

Ostatnio Iwona pochwaliła się w rozmowie z Wirtualną Polską, że udało jej się schudnąć. Nie powiedziała jak wiele kilogramów zrzuciła, ale pochwaliła się wynikiem końcowym - waży teraz 54 kilogramy. Na jaką dietę przeszła?

- To bardzo wyczerpująca dieta, ale opłacająca się. Wymaga stabilizacji jak każda dieta, o 9 rano jest kawa tylko, o 12 coś tam delikatnego, na przykład jajko na twardo, a najważniejsze jest to żeby nie dojadać. Już mi się nawet żołądek skurczył, przestało mnie korcić żebym zaglądała do lodówki.

Gdyby jednak ktoś chciał iść w ślady Iwony, musi być przygotowanym na trudne początki:

- Drugi czy trzeci dzień, o Jezus, pamiętam było takie omdlenie, takie osłabienie, że się przewrócę. Pamiętam, że cały dzień nie wychodziłam z domu, bo się źle poczułam.

Zdjęcie z imprezy na której Węgrowska pochwaliła się szczupłą sylwetką prezentujemy poniżej (zobacz więcej zdjęć z Viva Comet). Przy okazji załączamy fotkę Angeliny Jolie, która według doniesień ze stycznia ma taką samą wagę. Widać podobieństwo?
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/07.05.2012 19:12
Andzelina jest jak prosię przy Iwonce