Iwona Węgrowska fot. screen z ddtvn

Iwona Węgrowska tłumaczy się z seksafery w "Dzień Dobry TVN" i płacze na wizji

Iwona tłumaczy się z seksafery
/ 01.02.2013 16:17
Iwona Węgrowska fot. screen z ddtvn

Temat seksafery jest ostatnio jednym z najgorętszych tematów w mediach, ponieważ zamieszana jest w nią dość spora grupa celebrytów, do której należy także Iwona Węgrowska. W zeszłym tygodniu piosenkarka zwołała konferencję prasową, aby zdementować wszelkie pomówienia na swój temat. 

Wczoraj piosenkarka po raz kolejny postanowiła zaprzeczyć, jakoby to ona uczestniczyła w zagranicznych wyjazdach w charakterze osoby towarzyszącej. W tym celu pojawiła się w studio „Dzień Dobry TVN”, aby raz jeszcze powtórzyć to, co powiedziała na konferencji dziennikarzom w obecności swojego adwokata. Wokalista podczas rozmowy wspomniała, że w tamtym czasie była u szczytu popularności, a zagraniczny wyjazd był doskonałą okazją do rozwijania swojej kariery międzynarodowej.

Na wizji Węgrowska nie potrafiła zapanować nad swoimi emocjami. Tłumacząc się, że jest jej bardzo przykro, wyznała też, iż cała sytuacja jest żenująca i poniżająca. Wypowiadając te słowa nie wytrzymała napięcia i zaczęła płakać. Ocierając łzy dodała też, że nikt nie proponował jej seksu za pieniądze, że bardzo dobrze się bawiła, i nie zamierza już więcej tłumaczyć się z tego, czego nie zrobiła.

W rozmowie zapowiedziała też, że będzie walczyć o odzyskanie swojego dobrego imienia. Ciekawie, jak wybrnie z całej tej kompromitującej ją sytuacji…

Zobacz na AfterParty.pl: "Dostałam wynagrodzenie w Euro"


 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/06.04.2013 22:28
przecież to zwykła szmata jest - wystarczy spojrzeć :0
/03.02.2013 00:23
looks cheap !
/02.02.2013 21:38
Od kiedy to takie wydęte usta są piękne?Co za bezguście.Dziewczyny opamiętajcie się Patrycja
POKAŻ KOMENTARZE (2)