POLECAMY

Znamy imię nowego dziecka Kim Kardashian... Nie zgadniecie jak brzmi!

Pomysłowość celebrytki sięgnęła zenitu?
/ 4 miesiące temu
Znamy imię nowego dziecka Kim Kardashian... Nie zgadniecie jak brzmi! fot. ONS.pl

Imię córeczki para wybrała na część pewnego znanego amerykańskiego miasta, które – nota bene – kojarzy się z równie znanym musicalem.

Imię nowej córeczki Kim

O małżeństwie i dzieciach Kim Kardashian jest w mediach głośno „od zawsze”. Niedawno powodem plotek była głównie córeczka celebrytki, którą na świat wydała surogatka. Kim bardzo cieszyła się z narodzin kolejnego dziecka, które dołączy do swojego rodzeństwa: 4,5 -letniej North i 2-letniego Saint.

Kanye i ja z radością ogłaszamy przybycie na świat naszej zdrowej i pięknej córeczki. Jesteśmy bardzo wdzięczni naszej surogatce, która pomogła nam spełnić marzenia, dając najwspanialszy prezent, o jaki mogliśmy prosić, oraz pielęgniarkom i lekarzom za opiekę. North i Saint są podekscytowani przyjściem na świat ich siostrzyczki
– relacjonowała Kim.

Wraz z Kanye nie od razu poinformowali jednak o imieniu, które wybrali dla nowo narodzonej córeczki. Nie kazali jednak swoim fanom długo czekać w niepewności – Kim zdradziła już, jak nazwą maleństwo. Wybór padł podobno na imię Chicago.

Imię dla dziecka para wybrała – jak głoszą media – na cześć rodzinnego miasta Westa. Dziewczynka będzie się więc nazywać Chicago West. Nam się to trochę kojarzy z jakąś nazwą drużyny sportowej, ale biorąc pod uwagę fantazję Kim i Kanye mogło być gorzej, prawda?

Polecamy:
Na świat przyszło kolejne dziecko Kim Kardashian. Co o nim wiemy?
Dlaczego lekarze odradzali Kim kolejną ciążę?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/4 miesiące temu
Jak druga surogatka urodzi to powinni dać na imię Cycki. Jest to imię nowe, sam wymyśliłem i pasuje do całego tego przedsięwzięcia. Cycki to imię celebryckie. Odstąpię od praw autorskich.
/4 miesiące temu
hahahahaha ale imię :D