Gwiazda serialu „M jak miłość” wzięła ślub! Kim jest jej mąż?

Ilona Lewandowska podzieliła się zdjęciem z ceremonii ślubnej – wyglądała pięknie.
/ 8 miesięcy temu
Gwiazda serialu „M jak miłość” wzięła ślub! Kim jest jej mąż? fot. screen Instagram: @illewandowska

„Od chwil paru jestem Iloną Janyst” – napisała szczęśliwa Ilona Lewandowska pod zdjęciem ze swojego ślubu, które opublikowała na Instagramie. Jej mąż też jest aktorem. Paweł Janyst grał między innymi w serialach „Czas Honoru. Powstanie” i „Pierwsza miłość”. Ilona i Paweł są ze sobą od kilku lat. Lubią podróżować, co widać po zdjęciach, jakie wrzucają do sieci. Ciekawe, dokąd wybiorą się w podróż poślubną.

„M jak miłość”: Artur tuż po ślubie pobije Izę?! W internecie pojawiły się niepokojące zdjęcia

Chociaż ślub odbył się w tajemnicy przed mediami, Ilona Lewandowska (teraz już Janyst), postanowiła podzielić się swoją radością z fanami na Instagramie i opublikowała zdjęcie pstryknięte tuż po ceremonii. Para młoda wygląda na nim zjawiskowo. Ilona wybrała na tę okazję sukienkę w stylu boho, którą zaprojektowała dla niej Marta Trojanowska.

W komentarzach posypały się ciepłe słowa i życzenia od fanów. My też się dołączamy i życzymy parze młodej wszystkiego najlepszego.


screen Instagram

W serialu „M jak miłość” Ilona Lewandowska wciela się w rolę Anety. Jako czarny charakter odbija chłopaków i potrafi nieźle namieszać. Jest bezwzględna.

Więcej newsów o gwiazdach:Po wulgarnej Julii z „Projektu Lady” nie ma już śladu! Metamorfoza w prawdziwą damę robi wrażenie

To ona wychowa przyszłego króla! Kim jest opiekunka dzieci Kate i Williama?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)