Ilona Felicjańska: "O alkoholu już na co dzień nie myślę"

Ilona Felicjańska fot. ONS.pl
Celebrytka postanowiła wyznać także, że...
Edyta Liebert / 24.05.2016 15:36
Ilona Felicjańska fot. ONS.pl

Ilona Felicjańska od kilku lat przemierza różne ścieżki rozwoju osobistego w poszukiwaniu szczęścia. W swojej książce podzieliła się obserwacjami, jak zmiany, które zachodzą w jej świadomości, porządkują świat zewnętrzny.

W poprzedniej publikacji pokazywała, jak być niezniszczalną, jak podnieść się po upadku i wyjść z więzienia uzależnienia, depresji i przemocy. W "Znalazłam klucz do szczęścia" idzie krok dalej. Już nie tylko stoi z podniesioną głową, ale też mówi: mogę być szczęśliwa, mam do tego nie tylko prawo – mam taki obowiązek. Dlatego też postanowiła, że swoimi przemyśleniami podzieli się z innymi!

Ilona Felicjańska znalazła klucz do szczęścia

Żyjemy w czasach, gdy szczęście – postrzegane jako synonim sukcesu – jest przymusem, a zarazem wydmuszką: z wierzchu gładką, w środku pustą. Z drugiej strony jest ono też czymś podejrzanym, bo kondycja świata nie przynosi zbyt wielu powodów, by się nim cieszyć. W poprzedniej książce pokazywałam, jak być niezniszczalną, jak podnieść się z upadku i wyjść z więzienia uzależnienia, depresji i przemocy. W tej książce idę krok dalej. Mówię: możemy być szczęśliwi, mamy do tego prawo, mamy wręcz taki obowiązek. Każdy z nas ma inną drogę do szczęścia.


Ilona Felicjańska inspiruje tysiące Polek, by z odwagą zajęły się swoim życiem. By otworzyły się na idee, które burzą dotychczasowe schematy. Poszukiwanie szczęścia jest drogą do bezwzględnej akceptacji siebie, innych ludzi i świata, w którym żyjemy.

Na podstawie materiałów prasowych Edipresse Książki

Zobacz:

Jennifer Lopez o krok od depresji Kristen Stewart zapomniała... ogolić nóg! Anna Wendzikowska w ogniu krytyki Blake Lively ma pupę jak J.Lo? Zobacz

Redakcja poleca

REKLAMA