Edyta Pazura zdradziła, ile waży fot. ONS

Ile waży Edyta Pazura? Gwiazda już zrealizowała postanowienie na nowy rok?!

Edyta Pazura podzieliła się z internautami swoimi planami na nowy rok. Okazuje się, że... udało się je zrealizować szybciej niż zakładała celebrytka!
/ 03.01.2019 10:57
Edyta Pazura zdradziła, ile waży fot. ONS

Początek nowego roku to czas przygotowywania postanowień na nadchodzących 12 miesięcy. Planowanie nie omija również celebrytów i gwiazd. Edyta Pazura podzieliła się z internautami swoim celem na 2019 rok. Udało się go zrealizować już... 1 stycznia!

Edyta Pazura pochwaliła się, ile waży

Edyta Pazura, podobnie jak większość kobiet, na nowy rok zaplanowała osiągniecie wymarzonej wagi. Styczeń to dla wielu osób moment wdrożenia diety odchudzającej, treningów czy po prostu zdrowego stylu życia. Siłownie przeżywają oblężenie, a grafiki cenionych dietetyków pękają w szwach.

Okazuje się, że nie wszyscy potrzebują wielu miesięcy ciężkiej pracy i wyrzeczeń, by osiągnąć wymarzone cele. Edyta Pazura stanęła na wadze 1 stycznia i... nie musi już nic więcej robić! Celebrytka waży 53,4 kg, czyli dokładnie tyle, ile chciała.

Właśnie osiągnęłam swój cel na 2019 rok. Wychodzi na to, że kolejne 364 dni roku mam LUZ
- wyznała Edyta Pazura.

Wpis wzbudził poruszenie wśród internautek. Szybko posypały się gratulacje. Post polubiła m.in. specjalistka od zdrowego stylu życia, Anna Lewandowska. Przypomnijmy, że Edyta Pazura w czerwcu 2018 roku, czyli zaledwie pół roku temu, została mamą po raz trzeci. Tym bardziej, jej osiągniecie zasługuje na pochwalę.

To był rok po znakiem baby boom! Te gwiazdy zostały mamami w 2018 roku

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów, ale też... słów zazdrości. Internautki nie kryją, że same chciałyby z taką łatwością realizować swoje postanowienia noworoczne, szczególnie te dotyczące pracy nad sylwetką.

- Weź mnie nie załamuj...
- Ja też tak chcę!
- Wow! Zazdroszczę.
- Szczęściara
- czytamy w komentarzach.

No cóż, Edyta Pazura nie tylko osiągnęła swój cel, ale również pobiła rekord w tempie jego realizacji! Podziwiamy i też... trochę zazdrościmy. ;)

Więcej:
„Grzech tak wyglądać zaraz po porodzie” - internautki zachwycone sylwetką Edyty Pazury. Co za talia!
Cellulit, blizny, worki pod oczami - gwiazdy pokazują niedoskonałości. Kochamy to!