Elżbieta Romanowska bardzo schudła fot. ONS.pl

Ile schudła Elżbieta Romanowska?

Elżbieta Romanowska wygląda coraz lepiej!
Edyta Liebert / 10.06.2016 08:53
Elżbieta Romanowska bardzo schudła fot. ONS.pl

Aktorka w 2008 roku wzięła udział w 4. edycji programu Jak oni śpiewają, w której zajęła ostatecznie 6. miejsce. Od 2016 prowadzi program Grzeszki na widelcu. W 5. edycji programu Dancing with the Stars. -  "Taniec z gwiazdami", w którym występowała z Rafałem Maserakiem.

Ela Romanowska budziła pewne kontrowersje ze względu na obfite kształty, dużą masę ciała i nieprzeciętny wzrost (180 cm). Zanim na dobre wystartowała 5. edycja "Tańca z gwiazdami", wokół niej narosło sporo domysłów i pseudozabawnych, a raczej złośliwych komentarzy. Jak wygląda teraz?

ONS.pl

"Czy będą podnoszenia?" - grzmiały tabloidy naśmiewając się z duetu skoczny Maserak & otyła Romanowska. Aktorka zagrała wszystkim na nosie! Zaszła daleko w programie (2. miejsce na podium), to ostro wzięła się za siebie i schudła. Ile?

https://polki.pl/thumb.php?origin=1&file=work/privateimages/formats/E/2250411.jpg

ONS.pl

Elżbieta Romanowska schudła

Aktorka znana m.in. z produkcji "2 XL", szybko zyskała sympatię widzów. To oni kibicowali jej w drodze do bycia lżejszą. Ile schudła Romanowska? Takich informacji podawać nie chce. Aktorka nie pragnie być na świeczniku z racji nowej figury. Jej nowy rozmiar to prezent na 33. urodziny. Tak wyglądała jeszcze rok temu:

ONS.pl

Nam pozostaje gratulować i zachwycać się coraz szczuplejszą Elżbietą Romanowską, która śmiało może motywować innych do zmian i pracy nad sobą. Ciekawe, czy nawiąże współpracę z Dominiką Gwit?

Zaskakujące metamorfozy gwiazd:

Dominika Ostałowska schudła 10 kilo! W jaki sposób? Tak wyglądała kiedyś Dominika Gwit