kiedy urodzi Małgorzata Rozenek i ile przytyła w ciąży fot. ONS.pl

Ile przytyła w ciąży Małgosia Rozenek? Odpowiedziała bardzo szczerze: „Widziałaś to podgardle?!”

Małgorzata Rozenek bardzo szczerze odpowiedziała na pytanie o to, ile przytyła w ciąży. Zdradziła też, kiedy urodzi trzecie dziecko.
Urszula Wilczkowska / 16.05.2020 11:27
kiedy urodzi Małgorzata Rozenek i ile przytyła w ciąży fot. ONS.pl

Syn Małgosi Rozenek i Radosława Majdana jest jednym z najbardziej wyczekiwanych dzieci w polskim showbiznesie. Mimo że ten przeżywa obecnie prawdziwy baby boom. Niedługo powiększą się rodziny także Basi Kurdej-Szatan, Mai Hyży, Lary Gessler oraz Marty Żmudy-Trzebiatowskiej.

Żadna jednak z tych ciąż nie wzbudza takich emocji, jak ta Małgosi Rozenek. Począwszy od długiego starania się o dziecko, przez oskarżenia o wynajęciu surogatki i noszeniu silikonowego brzucha i kończąc na spekulacjach dotyczących imienia syna i daty porodu.

Ile naprawdę przytyła w ciąży Małgorzata Rozenek?

Na to pytanie odpowiedziała bez zbędnego owijania w bawełnę. Okazuje się, że Małgosi Rozenek podczas całej ciąży przybyło... 20 kg. Czy to dużo? Każda ciąża wygląda inaczej, ale w przypadku nienagannej figury sprzed ciąży Rozenek ta różnica jest zauważalna.

Podchodzi do tego jednak z ogromnym dystansem i uważa, że zdrowie dziecka i jej własne dobre samopoczucie jest najważniejsze, wiec chociaż na co dzień stara się trzymać zasad zdrowego odżywiania, nie odmawia sobie raz na jakiś czas swoich ulubionych słodyczyJak sama mówi, w każdej ciąży przybierała sporo na wadze, a po urodzeniu dziecka nie spieszyła się zbytnio z wracaniem do formy i nie czuje presji, by miesiąc po porodzie wskoczyć w stary rozmiar ubrań.

Fanki jednak nadal są zachwycone wyglądem Rozenek i mówią jej, że mimo przybranych kilogramów nadal wygląda kwitnąco. My też tak uważamy!

Jesteś piękną kobietą, a Radzio z miłością chciał pochwalić się, że ma śliczną żonę!
- pisze jedna z fanek, nawiązując do zdjęcia śpiącej Rozenek wstawionego przed Radosława.

Małgorzata Rozenek nie przebierała w słowach w odpowiedzi.

Widziałaś to podgardle?! Bo tego nawet drugim podbródkiem nie można nazwać!
- śmieje się w komentarzu.

Przy okazji jedna z fanek zapytała, kiedy możemy spodziewać się przyjścia trzeciego dziecka Rozenek na świat. Wszystko wskazuje na to, że ten termin jest coraz bliżej. Brzuszek żony Radosława Majdana jest coraz większy i większy. Według tego, co odpowiedziała w komentarzu, nowego członka Gangu Majdana będziemy mogli spodziewać się już na początku czerwca!

To też może cię zainteresować:
Rozenek urządza pokój dla syna. Cena łóżeczka przyprawia o zawrót głowy...
Jak zmieniała się Małgorzata Rozenek? Na niektórych zdjęciach z przeszłości jest nie do poznania
Historia miłości Majdanów wzruszy cię i rozśmieszy do łez