Anna Lewandowska fot. Screen Anna Lewandowska Instagram

Ile przytyła w ciąży Anna Lewandowska

Po zdjęciu widać, że zdrowe odżywianie bardzo się opłaca!
Edyta Liebert / 21.04.2017 13:23
Anna Lewandowska fot. Screen Anna Lewandowska Instagram

Anna Lewandowska wrzuciła niedawno zdjęcie, na którym pokazała, że kibicuje drużynie swojego męża. Przy okazji zaprezentowała już pokaźnych rozmiarów ciążowy brzuszek. To chyba oczywiste, że nie zabrało komentarzy...

Ile przytyła w ciąży Anna Lewandowska?

Każda wzmianka o Annie Lewandowskiej w ciąży budzi zainteresowanie. Nawet jeśli połowa narodu ma dość tematu polskiego „royal baby”, to i tak jest ciekawa, kiedy Anna Lewandowska rodzi i jakiej płci jest dziecko. Trenerka nawet nie musi podsycać ciekawości i zainteresowania - wrzuci zdjęcie (np. tak jak ostatnio bucików dla dziecka), bo fani do każdej fotki dorabiają wersje i ideologie. Tym razem tematem nr jeden był rozmiar ciążowego brzucha Ani.

 

⚽️❤️🙈🙌🏻🙅🏻‍♂️🙅🏻‍♂️🙅🏻‍♂️ #Go #ChampionsLeague #FcBayern #Kibicujemy #fans

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Kiedy urodzi Anna Lewandowska?

Szczupła sportsmenka dba o zdrowie, dietę, aktywność fizyczną. Nic dziwnego, że jej ciało było pod względem uwarunkowań fizycznych wprost idealnym gruntem do utrzymania ciąży. Silne mięśnie pleców, wytrenowany brzuch, idealnie skomponowana dieta i... Anna Lewandowska wciąż jest szczupła, nawet w 9. miesiącu ciąży. Można? Można. Ale internautom to nie odpowiada.

Pojawiły się komentarze, że Anna Lewandowska nie dba o siebie, że maleństwo na pewno jest zabiedzone, zagłodzone, a ciąża przebiegła z myślą o zachowaniu dobrej figury, a nie dobru dziecka.

Ja tak wyglądałam, jak byłam w trzecim!!! Czy ty głodzisz to maleństwo by zachować figurę?

Wiele osób też broni Lewandowskiej: to, że niewiele przytyła w ciąży, może być też zasługą genów i bycia aktywną! To przykłady kilku z nich:

To ile dziecko waży nie zależy od tego co matka je.

Można jeść dużo i być szczupłą w ciąży!

Anna Lewandowska urodziła drugie maleństwo, a z każdej możliwej strony płyną już gratulacje dla szczęśliwych rodziców. 

Wyciekły informacje dotyczące porodu Anny Lewandowskiej!