Ile naprawdę ważą polskie gwiazdy? Sylwetki pozazdrościłoby im wiele nastolatek

Ile waży Anna Lewandowska, ile Ewa Chodakowska, a ile Anja Rubik? Szczupłe sylwetki kosztują sporo pracy.
Urszula Wilczkowska / 11.07.2020 17:54

Te gwiazdy słyną ze swoich szczupłych sylwetek. Zgrabne nogi i płaskie brzuchy wcale jednak nie zrobiły im się same, a jest efektem lat ciężkiej pracy, poświęceń, a przede wszystkim... pasji! Ile tak naprawdę ważą i ile mają wzrostu? Jaki jest sekret ich świetnej figury?

Ile ważą polskie gwiazdy?

Wzrost Ewy Chodakowskiej może być dla wielu osób zaskoczeniem. Trenerka wygląda na bardzo wysoką, ale ma zaledwie 166 cm wzrostu. Waży przy tym 54 kg. Od wielu lat trenuje nie tylko na żywo, ale i w internecie. Jej zestawy ćwiczeń są jednymi z najchętniej wybieranych przez kobiety, które chcą schudnąć lub wyrobić sobie mięśnie. Przyznajemy, że choć momentami są mordercze, faktycznie działają!

Równie chętnie wybieraną przez internautki trenerką jest Anna Lewandowska. Trenerka fitness waży 53 kg przy wzroście 168 cm. Sport towarzyszy jej od zawsze. Już jako 17-latka odnosiła pierwsze sukcesy w tej dziedzinie - w 2005 roku zdobyła swój pierwszy medal na mistrzostwach Polski juniorów w karate. Ostatnio Lewandowska urodziła drugie dziecko. 2 miesiące po porodzie jednak już nie widać u niej śladów po ciąży!

Anja Rubik jako modelka musi zawsze prezentować się nienagannie. Przy wzroście 172 cm waży 52 kg. To jedna z tych gwiazd, które swoją sławę przekuły w coś bardzo pożytecznego - i tym razem nie mowa tu motywowaniu innych do zrzucaniu wagi. Modelka bierze udział w wielu kampaniach społecznych. Promuje dostęp do edukacji seksualnej, walczy o równość dla mniejszości seksualnych oraz globalną solidarność.

To też może cię zainteresować:
Największe urodowe dziwactwa gwiazd
O czym rano nie zapomina Anna Lewandowska? Te 3 rzeczy są obowiązkowe w jej rutynie
Tym gwiazdom udało się zrzucić niechciane kilogramy. Jaki jest sekret ich sukcesu?