POLECAMY

Natalia Siwiec na spacerze z córką. Nie uwierzycie, ile kosztuje jej wózek!

Cena robi wrażenie.
/ 8 miesięcy temu
Natalia Siwiec na spacerze z córką. Nie uwierzycie, ile kosztuje jej wózek! screen Instagram

Natalia Siwiec, która została mamą zaledwie tydzień temu, już zdecydowała się dodać pierwsze zdjęcie z nowo narodzoną córeczką. Na jej Instagramie pojawiła się fotka ze spaceru z Mią.


Plotkarskie portale już dotarły do informacji ile kosztuje wózek dziewczynki. Okazuje się, że jest dwa razy droższy od wózka Klary Lewandowskiej. Kosztuje, bagatela, 15 tysięcy złotych.

W ciąży i na planie. 10 aktorek, których odmienny stan ukrywano podczas zdjęć

Chociaż ciąża modelki przez długi czas była skrupulatnie ukrywana, to po porodzie gwiazda bardzo szybko wróciła do regularnego dodawania postów na swój instagramowy profil. Już kilka dni po narodzinach córki, w jej social mediach pojawiły się posty sponsorowane przez producenta zdrowych koktajli czy marek kosmetycznych.

Media już spekulują ile będzie warto sesja okładkowa Natalii z mężem i córką. Co prawda, celebrytka zapowiedziała, że nigdy nie pojawi się z rodziną w żadnym magazynie, ale pożyjemy, zobaczymy.

Ile kosztuje wózek Klary Lewandowskiej?


fot. screen Instagram

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/8 miesięcy temu
I po co pisać o takim pustaku jak ona nie ma ważniejszych spraw przecież ona się tym żywi ludzie na chleb nie mają a ta wózek za 15tys kupuje poglaturowac artykułu bardzo przydatny
/8 miesięcy temu
taaa, te białe stelaże wózków to jedynie na zdjęciach wyglądają fajnie. na żywo to są wiecznie zakurzone, ubłocone i upaprane tym wszystkim co dziecku z ręki wypadnie (starszemu dziecku oczywiście). mycie wózka po każdym spacerze to dla mnie przesada.
/8 miesięcy temu
Sama nie pamięta z kim się puściła dlatego cisza
POKAŻ KOMENTARZE (1)