Robert Lewandowski fot. Screen Instagram

Ile kosztuje kolacja z Robertem Lewandowskim?

Licytacja dla WOŚP zakończona! Ile zapłaci jej wygrany?
Edyta Liebert / 10.01.2018 14:40
Robert Lewandowski fot. Screen Instagram

101 tys. zł trafi na konta WOŚP z licytacji kolacji z Robertem Lewandowskim! Co roku do orkiestrowych aukcji internetowych włączają się znane osoby i prawdziwe gwiazdy. Robert Lewandowski w ubiegłym roku przekazał na WOŚP między innymi unikalne korki czy piłkę. W tym - zaoferował... siebie! A konkretniej - kolację.

Lewandowski ma wielkie serce. Przekazał 100 tysięcy na operację chłopca. Ale to nie wszystko

Zwróciliśmy się ze specjalną prośbą do ludzi z życia publicznego, muzyków, aktorów, sportowców, polityków a także tych, którzy dali się poznać dzięki swojej pracy na rzecz innych, o przekazanie podczas 25. Finału jakiegoś przedmiotu na rzecz Fundacji. Niesamowitą niespodziankę ma dla nas Robert Lewandowski, który już wielokrotnie wspierał aukcje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku z okazji 25. Finału WOŚP ma coś bardzo wyjątkowego, mianowicie zabierze Ciebie i Twoją osobę towarzyszącą na wyśmienitą kolację w Warszawie - informuje WOŚP.

Aukcje WOŚP 2018. Wybrałyśmy 13 najciekawszych licytacji na Allegro. Sprawdź, o co warto powalczyć!

Jak zapewne się domyślacie Robert jest dość zajętym sportowcem dlatego czas realizacji kolacji nie będzie łatwy do ustalenia. Dokładna data kolacji jest uzależniona od planu meczowo-treningowego Roberta. Wiążącą datę będzie można uzgodnić z odpowiednim wyprzedzeniem po zakończeniu i opłaceniu aukcji. Aukcja skończyła się 27 stycznia 2017 roku o godzinie 12.00. Czekamy zatem na szczegóły!

Cały opis aukcji znajdziecie tutaj: Kolacja z Robertem Lewandowskim - licytacja dla WOŚP

Wszyscy fani Roberta chętnie podaliby dłoń polskiemu napastnikowi, ale jak sami mówią, cena za jego czas jest bardzo wysoka. Jednak znalazł się ktoś, kto zapłacił 101 tys. zł za kolację z gwiazdą futbolu.
Niesamowite, że jeszcze dwa dni wcześniej była to kwota dwa razy niższa.
Cieszy nas to niezmiernie, że więcej pieniędzy trafi do WOŚP, a tym samym przyczyni się do poprawy opieki zdrowotnej dla maluchów i seniorów.

Spotkanie z Tobą dla mojego syna to marzenie, ale za 50 tysięcy, a nawet 10 tysięcy złotych nie jestem w stanie jemu zapewnić.😱😵 Mam nadzieję, ze kiedyś uda się synowi spotkać Ciebie w innych okolicznościach.

Mordeczko musiałbym dwa lata pracować i nic nie jeść, żeby włączyć się do licytacji.

Ja tu rozmyślam jak wykminić 100 tys zł a kolacja z Tobą byłaby czystą przyjemnością! Wielka Orkiestra była i będzie wielka! Bravo za ostatni dublet :)

Lewandowski stałby się najlepiej zarabiającym piłkarzem na świecie, gdyby przyjął tę ofertę