POLECAMY

Edyta Pazura zdradziła, ile przytyła w ciąży. „Idę po rekord” – skomentowała swoją wagę

Ciężarna żona Cezarego Pazury wrzuciła do sieci zdjęcie, które zdradza, ile waży.
/ 3 miesiące temu
Edyta Pazura zdradziła, ile przytyła w ciąży. „Idę po rekord” – skomentowała swoją wagę fot. ONS.pl

To, że Edyta i Cezary Pazurowie spodziewają się trzeciego dziecka, wiadomo od grudnia. Wychowują już syna Antoniego i córkę Amelię. Aktor ma jeszcze córkę Anastazję z innego związku.
Jak przebiega ciąża Edyty? Wiedzą to wszyscy, którzy obserwują ją na Instagramie. Żona Cezarego regularnie wrzuca swoje zdjęcia. Ostatnio postanowiła pochwalić się, ile przytyła w ciąży.

Jak wyglądały pierwsze tygodnie po narodzinach córki? „Było trudno, nie wiedziałem, co robić” – wyznał Robert Lewandowski

„Wygląda na to, że za trzecim razem idę po rekord” – napisała Edyta Pazura pod zdjęciem, na którym widać, jak stoi na wadze. Żona aktora waży 60,6 kilograma.
Edyta jest drobną kobietą, normalnie waży 52-53 kg. Przyznała, że taką wagę, jaką ma obecnie, miała tylko wtedy, jak już rodziła. Stąd komentarz o tym, że idzie po rekord.

„Grunt to czuć się dobrze”, „To są najmilsze kilogramy”, „Będziesz chodziła z maleństwem na spacery, to schudniesz” – pisały Edycie wspierające komentarze obserwujące na Instagramie.

Najważniesze, że Edyta Pazura dba o siebie w ciąży i jest aktywna, racja?

Czytaj też:

Wow! Jak one się prezentują! 8 gwiazd, które wyglądają pięknie bez makijażu. A niektóre nawet lepiej niż w make-upieKora odebrała najnowsze wyniki badań. Jaki jest stan zdrowia piosenkarki?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)