Hollywoodzki uśmiech - top 10!

Hollywoodzkie gwiazdy uśmiechają się do nas z okładek kolorowych magazynów. Trudno więc nie zwrócić uwagi na śnieżnobiałe uśmiechy celebrytek, które bardzo często kontrastują z wyrazistym makijażem. Postanowiliśmy stworzyć subiektywne, losowe zestawienie najpiękniejszego "uzębienia". Zobaczcie nasze top 10! Na naszej liście znalazły się: Anne Hathaway, Beyonce, Halle Berry, Jennifer Lopez, Jessica Alba, Nina Dobrev, Reese Witherspoon, Rihanna, Mila Kunis i Katherine Heigl.
/ 07.04.2013 09:35

Hollywoodzkie gwiazdy uśmiechają się do nas z okładek kolorowych magazynów. Trudno więc nie zwrócić uwagi na śnieżnobiałe uśmiechy celebrytek, które bardzo często kontrastują z wyrazistym makijażem. Postanowiliśmy stworzyć subiektywne, losowe zestawienie najpiękniejszego "uzębienia". Zobaczcie nasze top 10!

Hollywoodzki uśmiech - top 10!

Na zdjęciu: Nina Dobrev / Jessica Alba / Rihanna (PR Photos)

O tak pięknym, białym i szerokim uśmiechu marzy nie jedna z nas. Patrzymy zatem z podziwem lub/i zazdrością na sławne gwiazdy, których ząbki są niezwykle proste i przede wszystkim białe. W czym tkwi sekret tak zjawiskowego uśmiechu? Co ma wpływ na tak idealny stan zębów? Częste szczotkowanie, wybielające zabiegi, a może "dobre" geny? Jednego jesteśmy pewne, cokolwiek by to było, daje świetny efekt. Zobaczcie kto, a raczej czyje ząbki zasługują na częste pokazywanie!

 

Anne Hathaway

Promienny i szeroki uśmiech amerykańskiej aktorki pojawia się na czerwonym dywanie zawsze. Żadna bowiem uroczysta gala nie odbędzie się bez udziału Anne Hathway. Cieszymy się, że gwiazda tak często "suszy ząbki", są idealne!

Hollywoodzki uśmiech - top 10!

Na zdjęciu: Anne Hathaway (PR Photos)

 

Beyonce

Śnieżnobiały uśmiech, ciemna karnacja i wyrazisty make-up to idealne połączenie. Doskonałym tego przykładem jest amerykańska wokalistka. Która z was chciałaby mieć tak rewelacyjny uśmiech - "palec pod budkę"!

Hollywoodzki uśmiech - top 10!

Na zdjęciu: Beyonce (PR Photos)

 

Halle Berry

Oto kolejny przykład hollywoodzkiej gwiazdy, której geny podarowały przepiękne uzębienie. I jak tu nie zazdrościć tak zjawiskowego i białego uśmiechu, który kontrastując z ciemną karnacją staje się jeszcze bardziej idealny?

Hollywoodzki uśmiech - top 10!

Na zdjęciu: Halle Berry (PR Photos)

 

Jennifer Lopez

Choć piosenkarka i aktorka nie dorówna już wiekowo najmłodszym przedstawicielkom hollywoodzkiego świata, to uśmiechem - jak najbardziej. Idealnie proste i białe zęby odejmują Amerykance lat.

Hollywoodzki uśmiech - top 10!

Na zdjęciu: Jennifer Lopez (PR Photos)

 

Jessica Alba

Jej urodą zachwycają się mężczyźni na całym świecie. W czym tkwi fenomen amerykańskiej aktorki? Naszym zdaniem w nieskazitelnej urodzie, w ciemnych oczach i co najważniejsze - w przepięknym uśmiechu. Jesteście tego samego zdania?

Hollywoodzki uśmiech - top 10!

Na zdjęciu: Jessica Alba (PR Photos)

 

Nina Dobrev

Utalentowana, piękna i radosna aktorka coraz częściej pojawia się na uroczystych galach, premierach i pokazach. Na jej twarzy zawsze pojawia się szeroki i piękny uśmiech, którego możemy pozazdrościć!

Hollywoodzki uśmiech - top 10!

Na zdjęciu: Nina Dobrev (PR Photos)

 

Reese Witherspoon

Jedna z najbardziej utalentowanych aktorek młodego pokolenia, zachwyca nie tylko doskonałymi, filmowymi rolami, ale również urodą. Jej szeroki i biały uśmiech zawsze figuruje na twarzy Amerykanki, a co za tym idzie - na czerwonym dywanie.

Hollywoodzki uśmiech - top 10!

Na zdjęciu: Reese Witherspoon (PR Photos)

 

Rihanna

Białe ząbki wokalistki muzyki pop znane są każdej z was. A to wszystko za sprawą ciemnej karnacji, która jest doskonałym tłem do eksponowanie hollywoodzkiego uśmiechu. Która z was chciałaby mieć tak piękne uzębienie?

Hollywoodzki uśmiech - top 10!

Na zdjęciu: Rihanna (PR Photos)

 

Mila Kunis

Ta aktorka coraz częściej pojawia się na ekranach telewizorów, na okładkach magazynów i na uroczystych galach. Czy wy również zachwycacie się nietypową urodą Mili? A także jej promiennym uśmiechem?

Hollywoodzki uśmiech - top 10!

Na zdjęciu: Mila Kunis (PR Photos)

 

Katherine Heigl

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć śnieżnobiałych ząbków amerykańskiej aktorki. Katherine regularnie przybywa na uroczyste gale i pokazy. Podziwiamy wówczas jej kreację, jej makijaż, jej fryzurę, a także jej piękny i szeroki uśmiech.

Hollywoodzki uśmiech - top 10!

Na zdjęciu: Katherine Heigl (PR Photos)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)