Historia miłości oraz wsparcia Alżbety Lenskiej i Rafała Cieszyńskiego [WIDEO]

Alżbeta Lenska wyszła już ze szpitala po operacji mózgu i powoli wraca do zdrowia. W najgorszych momentach wielkim wsparciem był dla niej mąż, Rafał Cieszyński.
Marta Kosakowska / 05.06.2018 15:08

Taki mąż to skarb! Rafał Cieszyński w ostatnich tygodniach nie odstępował swojej żony na krok. W połowie maja Alżbeta Lenska niespodziewanie trafiła do szpitala. Diagnoza - pęknięty tętniak. Gwiazda natychmiast musiała zostać poddana operacji mózgu. Dziś już wiadomo, że powoli wraca do zdrowia. W dużej mierze dzięki wsparciu najbliższych.

Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński - historia miłości

O pogorszeniu staniu zdrowia Alżbety Lenskiej poinformował jej mąż, Rafał Cieszyński. Aktor poprosił fanów swojej żony o modlitwę. Jego prośba miał ogromy odzew wśród internautów. W stronę chorej aktorki z całej Polski popłynęły słowa otuchy i życzenia zdrowia. I udało się! Operacja przebiegła pomyślnie. Gwiazda została już wypisana ze szpitala. Dochodzi do siebie w domowym zaciszu.

„Pękł pani tętniak” - Alżbeta Lenska szczerze o operacji mózgu. Pokazała zdjęcie ze szpitala

Jednak najważniejsze było to, że w najgorszych momentach u boku Alżbety Lenskiej były ukochane osoby. Przede wszystkim mąż Rafał. Moment wyjścia ze szpitala gwiazda relacjonowała na InstaStories. Radości nie było końca! Zobaczcie wzruszające wideo o tej pięknej parze!

Przeczytaj:
„To narażanie dziecka na niebezpieczeństwo!”. Czym Katarzyna Zielińska wywołała burzę wśród internautów?
Dominice Gwit zarzucono promowanie otyłości. Aktorka nie wytrzymała: „Tak, jestem gruba i mam do tego prawo!”