Co to była za miłość... Historia związku Anety Zając i Mikołaja Krawczyka

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk byli parą przez 7 lat, rozstali się, gdy ich dzieci skończyły 1. rok życia. Gdzie się poznali i dlaczego ich miłość nie przetrwała próby czasu?
Redaktorki Polki.pl / 12.05.2020 13:36

Byli jedną z najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Nie musieli udawać zakochanych na planie serialu „Pierwsza miłość”, od razu było widać, że darzą się prawdziwym uczuciem. Niestety - gdy do obsady serialu dołączyła aktorka Agnieszka Włodarczyk, a Mikołaj odszedł od Anety Zając.  Jak wyglądała historia ich miłości

Historia związku Anety Zając i Mikołaja Krawczyka

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk poznali się na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi i od razu wpadli sobie w oko. Byli praktycznie w tym samym wieku (aktor jest starszy o rok), więc szybko znaleźli wspólny język. Parą zostali jednak dopiero podczas pracy na planie serialu „Pierwsza miłość”.

W 2011 roku, po 6 latach związku, na świat przyszły dzieci Anety i Mikołaja - bliźniacy Michał i Robert. Jednak już po roku w ich związku nastąpił kryzys. Do obsady serialu dołączyła aktorka Agnieszka Włodarczyk, która według scenariusza miała rozbić związek Marysi i Pawła.

Niestety, z czasem podobnie potoczyło się życie aktorów. Mikołaj Krawczyk związał się z Agnieszką Włodarczyk. Jak donosiły media, Aneta Zając bardzo to przeżyła, zostając z dwójką małych dzieci.

Nowy związek Mikołaja Krawczyka trwał 4 lata, po czym aktor związał się z Sylwią Juszczak. W 2017 roku para wzięła ślub cywilny, a 2 lata później wyprawili huczne wesele. W ubiegłym roku na świat przyszła ich córka.

O uczuciowym życiu Anety Zając wiadomo niewiele. Aktorka na swoim profilu na Instagramie publikuje sporo zdjęć, jednak najczęściej dzieli się wycinkiem z życia domowego. Pokazuje, jak spędza wolny czas i prezentuje wyniki swoich poczynań w kuchni. Obserwuje ją ćwierć miliona osób, a pod postami pojawiają się tysiące życzliwych komentarzy.

To też może cię zainteresować:Edyta Górniak: „Dopóki żyję, nie dam się zaszczepić”. Minister Szumowski odpowiadaAnna Wendzikowska w sukience z Reserved. Jest dostępna w kolekcji limitowanejNiewiarygodna metamorfoza Adele - gwiazda schudła 45 kg! Jak tego dokonała?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)