POLECAMY

Jak wygląda świat 47-letniej supermodelki? Helena Christensen zdradza w nowym numerze VIVA! Moda

„Wstaję razem z synem i wyprawiam go do szkoły. Później sprzątam dom i pracuję przed komputerem przez kilka godzin. Najczęściej obrabiam wtedy zdjęcia. Gdy skończę, idę na boks, robię zakupy”. Zwyczajne życie?
Jak wygląda świat 47-letniej supermodelki? Helena Christensen zdradza w nowym numerze VIVA! Moda fot. An Le/Viva! Moda

W najnowszym numerze magazynu VIVA! Moda Jakub Biskupski zapytał Helenę Christensen, jak teraz wygląda jej dzień. Odpowiedź z jednej strony zaskakuje, a z drugiej po jej przeczytaniu zdajemy sobie sprawę, że 47-letnia supermodelka żyje podobnie jak tysiące mam i kobiet na całym świecie.

„Wstaję razem z synem i wyprawiam go do szkoły. Później sprzątam dom i pracuję przed komputerem przez kilka godzin. Najczęściej obrabiam wtedy zdjęcia. Gdy skończę, idę na boks, robię zakupy. Wieczory spędzam z Mingusem i naszym nowym pupilkiem – mamy małego szczeniaczka - opowiada modelka w wywiadzie. „Często też podróżuję z przyjaciółką i partnerką biznesową Camillą Staerk. Jeżdżąc po świecie, szukamy inspiracji. Pod szyldem naszej firmy Staerk & Christensen projektujemy ubrania, buty, dodatki do wnętrz” - dodaje.

Cały wywiad w Viva! Moda od 5 września w kioskach. A co jeszcze w numerze?

  1. Garderoba Zuzanny Bijoch i stylowy dom Doroty Soszyńskiej.
  2. Dlaczego feministki nie lubią szpilek od Christiana Louboutina?
  3. Historię June Newton - równie uzdolnionej fotografki, jak jej sławny mąż Helmut.
  4. W numerze nie zabraknie oczywiście najświeższych trendów ze światowych wybiegów i najgorętszych tendencji w makijażu.

 

W czym biega po zakupy Helena Christensen

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)