Tomasz Lis, Hanna Lis fot. KAPIF

Hanna i Tomasz Lisowie na salonach

Problemy z pracą? Po nich tego nie widać! Zakochani i szczęśliwi pojawili się ostatnio z dziećmi na imprezie.
/ 05.01.2010 08:56
Tomasz Lis, Hanna Lis fot. KAPIF
Kiedy Hanna (39) i Tomasz (43) Lisowie weszli na pokaz nowej kolekcji ubrań dla dzieci „Young” Ewy Minge, wywołali niezłą sensację. Powód? Z wyjątkiem oficjalnych gal para rzadko bywa razem na imprezach i bankietach. Poza tym towarzyszyły im córki dziennikarki, 10-letnia Julia i 8-letnia Ania. Dziewczynki, onieśmielone błyskami fleszy, nie opuszczały mamy na krok.

Lisowie budzili równie duże zainteresowanie, jak sama gospodyni wieczoru Ewa Minge. Po pokazie goście gratulowali Tomaszowi Lisowi tytułu Dziennikarza Roku 2009, który publicysta otrzymał już po raz trzeci. Choć mówi się, że  kontrakt z TVP na emisję przez kolejny rok programu „Tomasz Lis na żywo” jest pewny, sam dziennikarz w wypowiedzi dla miesięcznika „Press” zaznacza, że jeszcze podpisanej umowy w ręku nie ma.

Inni podpytywali jego żonę o plany zawodowe. Informacja, że Hanna Lis poprowadzi w TVP2 „Panoramę”, nie potwierdziła się. Jak dowiedziało się „Party”, dziennikarka nie planuje też pracy w TVN. – Pani Hanna gościnnie wystąpiła w „Dzień Dobry TVN”, gdzie poprowadziła „Przegląd prasy”. Jednak dalszej współpracy obecnie nie przewidujemy – mówi rzecznik prasowy stacji Karol Smoląg. Na razie żadnych planów wobec Hanny nie ma też telewizja Polsat i TVP. Dziennikarka deklaruje jednak, że nie zamierza rzucać dziennikarstwa. Mówi się, że pisze książkę o pracy w telewizji publicznej. Jednak gwiazda, pytana o szczegóły, tylko się uśmiecha.

(MJB)
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)