dieta Gwyneth Paltrow fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Gwyneth Paltrow korzysta z ukąszeń pszczół dla urody

To chyba najbardziej kontrowersyjne sposoby, o jakich słyszałyśmy!
Edyta Liebert / 27.07.2016 05:12
dieta Gwyneth Paltrow fot. ONS.pl/kolaż polki.pl

Piękna Gwyneth Paltrow od 2008 roku prowadzi blog GOOP, na którym dzieli się swoimi sekretami na temat mody, urody i zdrowia. Marzy, żeby wstrzymać czas i zawsze wyglądać rewelacyjnie. To, co robi, by uzyskać efekt młodej i jędrnej skóry, przechodzi ludzkie pojęcie.

Do czego potrafi być zdolna kobieta skupiona na swoim wyglądzie, by wyglądać młodo i promienni? Fakt, Gwyneth Paltrow, jak na 43-latkę, wygląda bardzo atrakcyjnie, a figury mogłaby jej pozazdrościć nie jedna nastolatka. Czego to zasługa? Może wampirzego liftingu? Nie, takie metody to już nic nadzwyczajnego. Gwyneth Paltrow korzysta z kontrowersyjnego zabiegu: przyjmowania ukąszeń pszczół!

Dieta Gwyneth Paltrow i inne sekrety aktorki

Gwyneth Paltrow przywiązuje olbrzymią wagę do swojego ciała i wiemy to nie od wczoraj. Publikuje liczne porady, jak żyć w zgodzie ze swoim ciałem i zachować jędrną skórę, zdrową cerę i promienny wygląd. Aktorka jest przeciwniczką botoksu, sama nigdy nie chciałaby wstrzyknąć go sobie w twarz, ale... nie powiedziała, że inne części ciała nie wchodzą w grę!

Na pewno niektórym twarzom takie zabiegi pasują, ale gdy zaczynasz widzieć ingerencję chirurga, to coś jest nie tak.

Gwyneth Paltrow przyznała się także do tego, że chcąc polepszyć wygląd swojej cery jest w stanie spróbować wszystkiego. Naprawdę WSZYSTKIEGO. Na liście jej top zabiegów, z których już skorzystała, znalazły się ukąszenia pszczół. To dość dyskusyjny zabieg, który polega na leczeniu miejscowym jadem pszczelim. Taka metoda poprawia krążenie krwi, zmniejsza zaczerwienienia, obrzęki, a nawet łagodzi zapalenia stawów. Warto się poświęcić?

 

@goop instant facial is my everything. Can't. Live. Without. #goopcleangoop

Film zamieszczony przez użytkownika Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow)

Więcej o sekretach gwiazd:

Żmuda-Trzebiatowska wygląda pięknie bez makijażu Znamy sekret pięknej figury Małgorzaty Kożuchowskiej