Edyta Herbuś, Maciej Zień i Doda przeciwko GMO

Zobacz, jakie kto jeszcze zaangażował się w protest przeciwko GMO!
W minioną niedzielę na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie zaroiło się od gwiazd i osób protestujących przeciwko żywności modyfikowanej genetycznie. Zobacz, które z polskich gwiazd zaangażowały się w ten społeczny ruch i jak oryginalnie postanowiły wesprzeć akcję sprzeciwu!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/6 lat temu
serio? Czyscie zglupieli?! wszytsko co mowicie to nie prawda. Zmodyfikowane w polsce są tylko pomidory i soja. reszta nie, bo na to trzeba wyrazic zgode! a zaden z poprzednich prezydentow nie zgodizl sie na to! ostatnio Komorowski podpisal zgode, poczym sejm na szczescie to odrzucił. W y nie wiecie co to jest GMO !!!! Wpakujecie nas w powzny problem. poczytajcie i odpiszcie
/6 lat temu
NO I LANS SIĘ SKOŃCZYŁ A PAN PREZYDENT PODPISAŁ USTAWĘ
/6 lat temu
The state of the health of many Hungarians is not a brangigg point ! They eat far too much American-influenced, fast foods, for that!They should stick to langos, and home-grown vegetables,free range chickens, and good wine, juicy water melons, and aromatic spices etc etc.Certainly they should avoid McDucks and Trashco at all costs!Walk and cycle and exercise to shed the spare tyrethat is so ugly and a trade mark of modern living and all the atrocious bad habits that go with it.Convenience is not always the best policy when your health is at stake!
POKAŻ KOMENTARZE (7)