Gwiazdy w Centrum Zdrowia Dziecka fot. 4fun.tv

Gwiazdy na Gwiazdkę - 4fun.tv

Gwiazdy spełniają dziecięce marzenia!
Edyta Liebert / 16.12.2014 14:17
Gwiazdy w Centrum Zdrowia Dziecka fot. 4fun.tv

Fundacja "Przyjaciółka" oraz 4fun.tv mają dla widzów świąteczny prezent! Akcja "Gwiazdy na Gwiazdkę" to koncertowe występy muzyków dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka. Wesprzyj akcję i ty!

Jako pierwszy odwiedził Klinikę Pediatrii Piotr Kupicha z zespołem Feel. Wystąpienie przed dzieciecą publicznością było dla muzyka dużym przeżyciem i wiązało się z tremą, lecz zakończyło się prawdziwym sukcesem!
W Centrum Zdrowia Dziecka z ekipą 4fun.tv pojawią się również Patrycja Markowska i Dawid Kwiatkowski, którzy przygotowali specjalne muzyczne prezenty dla małych pacjentów.
W atmosferze ciepła i radości, dzieci zasiądą na widowni, by przez chwilę zapomnieć o troskach i grudniowym czasie spędzonym w szpitalu.

 

"Gwiazdy na Gwiazdkę" - wspólna inicjatywa

Artyści przyjeżdżają z ekipą 4fun.tv na kameralne występy akustyczne na żywo do Centrum Zdrowia Dziecka.
To szczególny prezent na szczególny czas, od gwiazd, dla podopiecznych Kliniki Pediatrii.
Wspólne śpiewanie z ulubionymi artystami, rozmowy, autografy, pamiątkowe zdjęcia, upominki od Mikołaja... Wszystkie te marzenia spełnia telewizja muzyczna wspólnie z gwiazdami.

Te niepowtarzalne, pełne radości spotkania możecie oglądać na antenie 4fun.tv w programie Music Express o godz. 16.00:
24 grudnia z
Piotrem Kupichą z zespołu Feel
25 grudnia z Patrycją Markowską
26 grudnia z Dawidem Kwiatkowskim


Pełny dochód z emisji programu zostanie przekazany fundacji Przyjaciółka". Operatorzy telefonii komórkowych zrezygnowali z opłat. Każdy może się włączyć do akcji. Wystarczy wysłać sms na numer 73265 o treści POMOC i w ten sposób przekazać darowiznę dla chorych dzieci. Koszt sms-a 3 zł + VAT.

Zobacz także: