Gwiazdy zadały szyku na 18. urodzinach Wizaż.pl! Kreacja Małgorzaty Rozenek? Boska!

Na wielkiej gali z okazji urodzin portalu Wizaż.pl pojawiło się mnóstwo gwiazd! Kto wypadł najlepiej?
/ 19.09.2018 12:01

We wtorek (18 września) w warszawskiej Drukarni odbyła się wielka gala z okazji 18. urodzin portalu Wizaż.pl. Impreza z okazji pełnoletności portalu przyciągnęła mnóstwo gwiazd, celebrytek i infulencerek, które tego wieczoru wyglądały zjawiskowo! Kto pojawił się na imprezie? Kto zadał szyku?

Gwiazdy na 18. urodzinach Wizaż.pl

Podczas wydarzenia  przyznano nagrody Ambasadorkom Piękna oraz firmom, które zrewolucjonizowały rynek kosmetyczny. Imprezę uświetnił pokaz trendów z ostatnich 18 lat. O oprawę pokazu zadbali sponsorzy. Kreatorem fryzur była marka Batiste, a wszystkie makijaże przygotowały makijażystki AA Wings of Color. O piękny wygląd redaktorek portalu Wizaż.pl, które tego dnia miały szczególny powód do świętowania, postarali się styliści marki Remington. Nie mogło zabraknąć również jednego ze sponsorów imprezy, firmy Long4lashe. Tego wieczoru podziwiać można było nie tylko piękne modelki, ale także... motory! A wszystko dzięki uprzejmości marki Inter Cars.

Zaproszeni goście mieli również okazję posłuchać Marty Gałuszewskiej, zwyciężczyni VIII edycji „The Voice of Poland”, która uświetniła imprezę swoim występem.

Na urodzinach portalu poświęconego tematyce urody, makijażu i kosmetyków nie mogło zabraknąć pięknych kobiet! Pojawiły się m.in. zaprzyjaźnione z serwisem: Marcelina Zawadzka, Julia Wieniawa i Agnieszka Woźniak-Starak. Wszystkie wyglądały obłędnie!

Uwagę przyciągała również Małgorzata Rozenek, która tego wieczoru pojawiła się w szykownym garniturze w kolorze, od którego trudno było oderwać wzrok!

Zobacz zdjęcia na następnych stronach!

Przeczytaj:
Kinga Rusin i Joanna Krupa ostro zaatakowały Małgorzatę Rozenek. Za co jej się dostało?
„Co ona sobie zrobiła z twarzą?”. Zdjęcie z wakacji Małgorzaty Rozenek z mężem wywołało spore poruszenie. Dostało się też Radosławowi

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)