POLECAMY

9 dowodów na to, że ładny uśmiech zmienia wszystko!

Tom Cruise, Małgorzata Rozenek czy... Edyta Pazura. Można się zainspirować!
/ 10 miesięcy temu

Może oczy są zwierciadłem duszy, ale to zęby są wizytówką człowieka, nie sądzicie? Kompleksy na punkcie uśmiechu występują nie rzadziej, niż z powodu tuszy czy urody. Uśmiechem można zdobyć serce, pracę, przekonać do swoich racji pod warunkiem, że... jest ujmujący. Gwiazdy o tym wiedzą doskonale! Zobaczcie, kto przeszedł metamorfozę swojego uśmiechu.

Minęło 15 lat od premiery filmu! Jak zmieniły się gwiazdy Harry'ego Pottera?

 

Gwiazdy, które postawiły na piękny uśmiech

Co prawda trudno nam sobie wyobrazić, jakie kwoty wchodziły w grę, kiedy niektóre z gwiazd decydowały się na gruntowną metamorfozę uśmiechu. Często wiąże się ona z ekstrakcją zębów, noszeniem niewygodnego aparatu ortodontycznego, bólem podczas zabiegów wybielających. Część bohaterów naszej galerii holistycznie podeszła do sprawy i przeszła diametralną metamorfozę. Jesteśmy pod wrażeniem - zerknijcie do galerii i przekonajcie się same!

Uwaga, na samym końcu król metamorfozy, który jest żywym dowodem na to, że jak mówi złośliwe przysłowie nie ma ludzi brzydkich, są tylko niedofinansowani.

Małgorzata Rozenek z burzą loków! Zaplotła warkocze i... Oceńcie same, czy pasuje jej ta fryzura

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 miesięcy temu
Trudno się z tym nie zgodzić. Ja też miałam krzywe i żółte zęby i wyglądało to źle… Ale jak już odłożyłam trochę pieniędzy to wybieliłam je założyłam u dr Franka aparat i teraz nie jest mi wstyd się uśmiechać. Jak niektórzy dorwa moje stare zdjęcia to nie wierzą że tak kiedyś moje zęby wyglądały...