Gwiazdy, które przesadziły z operacjami plastycznymi. Foto przed i po [GALERIA]

W wyścigu o jak najlepszy wygląd czasem można się zatracić i... przegapić metę. Niektóre gwiazdy zdecydowanie nie wiedzą, kiedy należy się zatrzymać... Galeria ku przestrodze.
/ 07.06.2018 09:58

Operacje plastyczne zyskują na popularności z roku na rok. Są coraz bardziej dostępne również dla przeciętnych śmiertelników. Jednak nie jest tajemnicą, że najchętniej korzystają z nich osoby z pierwszych stron gazet: aktorzy, piosenkarze, prezenterzy telewizyjni i inne osoby publiczne. Niektórzy tam bardzo chcą poprawiać swój wygląd, że doprowadzają się do momentu, kiedy efekt „po” w niczym już nie przypomina tego, co było „przed”.

Ofiary operacji plastycznych

Metamorfozy gwiazd kojarzą nam się ze zmianami na lepsze. Ktoś schudł, zadbał o siebie, zmienił niekorzystną fryzurę lub skorzystał z porad fachowego stylisty. Takie przemiany kochamy! Jednak z równym zaciekawieniem przeglądamy zdjęcia gwiazd po operacjach plastycznych. Szczególnie tych nie do końca udanych. Zbyt wydęte usta, nadmuchane policzki, kocie spojrzenie... to nie tylko niektóre przykłady.

Gołe Godlewskie w klipie na mundial. „Wstyd i hańba” - komentują internauci. Takiej promocji Polski nie chcemy!

Zobacz galerię gwiazd, które przesadziły z operacjami plastycznymi. Na kolejnych znajdziesz stronach fotografie takich osób jak: Priscilla Presley, bracia Bogdanow czy Donatella Versace. Niektóre zdjęcia szokują...

Źródło: FB/Bellezze acqua e sapone


Dominice Gwit zarzucono promowanie otyłości. Aktorka nie wytrzymała: „Tak, jestem gruba i mam do tego prawo!”
„To narażanie dziecka na niebezpieczeństwo!”. Czym Katarzyna Zielińska wywołała burzę wśród internautów?