Gwiazdy w dzieciństwie fot. ONS.pl

Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni... Gwiazdy, które w dzieciństwie nie grzeszyły urodą

Oj tak, te fotki wam się spodobają!
Edyta Liebert / 04.11.2016 16:22
Gwiazdy w dzieciństwie fot. ONS.pl

Trudno dziwić się komplementom pod adresem Julii Roberts, George'a Clooneya czy Orlando Blooma. To gwiazdy, które znajdują się na listach najatrakcyjniejszych ludzi na świecie. Jednak zanim stali się rozpoznawalni, wyglądali całkiem przeciętnie, by nie powiedzieć - nieatrakcyjnie. Brzydkie kaczątka czy jednak nie do końca?

Jak wyglądały gwiazdy, kiedy były w twoim wieku

Kilka przykładów dowodzi temu, że nie niekiedy uroda to efekt działań chirurgicznych, a nie dar Matki Natury. Z drugiej strony warto zastanowić się, ile tak naprawdę warte są kompleksy i uprzedzenia, bo jeśli chce się realizować marzenia o karierze, to nic nie stoi na przeszkodzie: ani wady zgryzu, ani duża wada wzroku czy nieproporcjonalna sylwetka.

George Clooney

To zdjęcie przystojnego męża Amal Clooney (plus to, które znajduje się na fotce powyżej) to dość popularny obiekt kpin i żartów. George Clooney należy bowiem do elity Hollywood i wielokrotnie wygrywał rankingi w oficjalnych nieoficjalnych zestawieniach najprzystojniejszych aktorów. Kiedyś mało kto wróżył mu karierę...

 

vem kan tro att denne kille skulle bli en av världens sexigaste män? 😆😂😂 #younggeorgeclooney #vilkensnygging #lol

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika MarikaR© (@mikolina)

Te gwiazdy są w tym samym wieku, choć nie wyglądają

Julia Roberts

Naszym zdaniem Julia Roberts od zawsze jest "Pretty woman", choć ona sama miała kompleksy na punkcie ust i brwi. Wielu krytyków wypominało jej, że nie jest klasyczną pięknością, kiedy w to w latach 90. wyznawano kult cienkich brwi, jasnych ust. Dopiero po sukcesie filmu Garry'ego Marshalla to Roberts dyktowała trendy.

Screen Pinterest Young Once/ ONS.pl

Orlando Bloom

Poznajecie w tym chłopcu przyszłego Legolasa w kultowej sadze "Władca pierścieni"? Nikt nie spodziewał się, że z przeciętnego kilkulatka wyrośnie przystojny i sławny aktor. Jeśli chodzi o tę rzucającą się w oczy grzywkę - musimy mieć na uwadze, że lata 80. rządziły się swoimi prawami.

https://polki.pl/thumb.php?origin=1&file=work/privateimages/formats/4_3_LARGE/2326359.jpgScreen Pinterest Young Once/ ONS.pl

Cristiano Ronaldo kiedyś. Nie ma ludzi brzydkich, są tylko biedni

Jennifer Lopez

Uchodzi za najseksowniejszą kobietę świata (tytuł najpiękniejszej według magazynu People otrzymała Jennifer Aniston) i niedawno obchodziła 47 urodziny. to wciąż "Jenny from the Block", a dowodem jest fotka z dzieciństwa. Zwykła kilkulatka, przed którą otworzą się drzwi kariery. A na dodatek - latynoska piękność.

Screen Pinterest Young Once/ ONS.pl

Nicole Kidman

Wydaje się być chłodna i zdystansowana, jej nieskazitelna porcelanowa cera to teraz genetyczny atut, ale niegdyś powód do kompleksów i obiekt prześmiewczych określeń. Rude włosy są na topie, jednak Nicole Kidman nie należała do piękności, których płomienne loki byłyby traktowane jak skarb. Teraz aktorka eksperymentuje z zabiegami upiększającymi. Gdy była dzieckiem nikt nie spodziewał się, że uroda stanie się jej atutem.

Screen Pinterest Young Once/ ONS.pl

Sarah Jessica Parker

Aktorka nie należy do grona klasycznych piękności, ale wiele kobiet marzy, by się do niej upodobnić. 54-latka ma kompleksy na punkcie żylastych dłoni i stóp i myślała o operacji plastycznej. W dzieciństwie miała problemy z uzębieniem, co skorygował aparat ortodontyczny. W dzieciństwie szydzono z jej aparycji. Czy gwiazda coś jeszcze poprawiała w swoim wyglądzie?

Nie mam żadnego sekretu urody. Dużo chodzę i kupuję każdy krem, jaki ukazuje się na rynku.

https://polki.pl/thumb.php?origin=1&file=work/privateimages/formats/4_3_LARGE/2326360.jpgScreen Pinterest Young Once/ ONS.pl

Christian Bale

Trudno byłoby przewidzieć, że nieco pyzaty chłopiec na zdjęciu po lewej wyrośnie na filmowego bohatera. Na początku lat 90. zaczął szukać szczęścia w Hollywood i prezentował się mizernie (widać to choćby w filmie „Idol”). Zdziwienie więc wywołała decyzja o powierzeniu mu roli psychopatycznego mordercy i playboya w obrazie „American Psycho”. Bale wyglądał jednak w nim jak prawdziwy macho. Potem fanki aktora przeżyły szok: odchudzony do 54 (!) kilo w obrazie „Mechanik”. Kilka miesięcy później Walijczyk pokazał się na planie „Mrocznego rycerza” i znów zaprezentował się jak gladiator. Bardzo przystojny gladiator.

Screen Pinterest Young Once/ ONS.pl

Sean Penn

Syn aktorki Eileen Ryan i reżysera Leo Penna ma na koncie liczne podboje (Robin Wright, Madonna, Charlize Theron). Nie uchodzi za przystojniaka, ale ma w sobie "to coś", jak mówią fani filmów z jego udziałem. Jego największym osiągnięciem było znalezienie się na "czarnej liście Holywood".

Karierę zawdzięcza nazwisku, nie urodzie. Wielu jest zdania, że najlepszy czas dopiero przed nim, bo z wiekiem Penn zyskuje na wartości. Jako młodzieniec był konfliktowy i skryty. I niezbyt urodziwy.

Screen Pinterest Young Once/ ONS.pl

Daniel Craig

Kiedy ogłoszono, że nowym Bondem będzie Daniel Craig, zapanowało oburzenie. Bo Agent 007 jest klasycznym, przystojnym brunetem, a nie niskim, przysadzistym blondynem, tu cytujemy - "z twarzy przypominającym Władimira Putina po paru rundach na ringu".

Przez blisko dekadę trwała dyskusja o tym, czy Craig jest wystarczająco przystojnym Jamesem Bondem. Głosy były podzielone: surowa uroda Anglika przyciągała jednych, a dystansowała go od drugich. Jedno jest pewne: Daniel Craig jest jak wino, im starszy, tym lepszy!

Screen Pinterest Young Once/ ONS.pl

Co gwiazdy sądzą o swoich sylwetkach? Mają kompleksy!