Gwiazdy i ich dzieci - dzieci gwiazd - podobieństwa

Są niemal identyczne. Porównaj zdjęcia!
Edyta Liebert / 26.05.2017 05:00

Jaka matka, taka córka? W przypadku kilku aktorskich mam i ich córek to powiedzenie sprawdza się w stu procentach. Oto 9 dowodów na to, że natury nie da się oszukać.

Prezenty (kosmetyczne) last minute na Dzień Matki

Niedaleko pada jabłko od jabłoni

Niekiedy córki znanych aktorek pragną rozwinąć skrzydła na filmowym poletku i pójść w ślady sławnych rodziców, ale tym samym próbują odciąć się od znanego nazwiska, by nie być postrzeganymi przez pryzmat osiągnięć rodzica. Geny robią swoje i w niektórych przypadkach podobieństwo widać jak na dłoni. Decyzję o takim "kamuflażu" podjęła chociażby Julia Rosnowska, która podczas castingu do jednego z seriali nie przyznała się do aktorskich genów. Ba, figuruje nawet pod nazwiskiem swojej babci, a nie mamy, Bernadetty Machały-Krzemińskiej. Młoda aktorka jest coraz bardziej do niej podobna, a tajemnica przestała być już tajemnicą.

 

A mamę mam najcudowniejszą na świecie #dzieńmamy 💖

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

Córki znanych matek

Uderzające podobieństwo dostrzegłyśmy między polską aktorką Beatą Kawką i jej córką, Zuzanną. Wyglądają dosłownie jak dwie krople wody! Obie są posiadaczkami niebywale oryginalnej urody i obie odnajdują się w świecie artystycznym. Z tym, że 19-letnia Zuzanna póki co nie debiutuje w żadnych produkcjach filmowych czy serialowych, a pasjonuje się fotografią. U kogo jeszcze dopatrzyłyśmy się podobieństw? Wzięłyśmy na warsztat zdjęcia sprzed lat mam (a nawet babć) znanych aktorek. Oceńcie rezultaty!

Drew Barrymore: „Jestem, kim jestem dzięki moim córkom.”

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)