Katarzyna Zielińska, Maciej Kurzajewski, Marzena Rogalska fot. serwis prasowy

Gwiazdy dla WWF Polska

Gwiazdy związane z firmą Rochstar zdecydowały się poprzeć akcję ”60 minut dla Ziemi” WWF”, której celem jest zwrócenie uwagi opinii społecznej na problem globalnego ocieplenia
/ 22.01.2010 13:22
Katarzyna Zielińska, Maciej Kurzajewski, Marzena Rogalska fot. serwis prasowy
Marzena Rogalska, Kasia Zielińska i Maciek Kurzajewski z Kocham Cię, Polsko! oraz Patricia Kazadi, Aleksandra Szwed, Karolina Nowakowska, Artur Chamski i Nick Sinckler z „Show the Jacksons, tribute to Michael Jackson” wesprą tegoroczną kampanię „60 minut dla Ziemi WWF”.
 
Gwiazdy związane z firmą Rochstar zdecydowały się poprzeć akcję ”60 minut dla Ziemi” WWF”, której celem jest zwrócenie uwagi opinii społecznej na problem globalnego ocieplenia. Pojawią się one wśród sześćdziesięciu znanych polskich osobowości medialnych w 30-sekundowym spocie, który na 60 dni przed akcją będzie można zobaczyć w telewizji i internecie.

„60 minut dla Ziemi WWF”  to prowadzona od lat akcja, podczas której w dniu 27 marca o godzinie 20.30 ludzie na całym świecie wyłączają światło. Ten prosty gest ma na celu zwrócenie uwagi na narastający problem zmian klimatu.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/27.01.2010 11:07
na siebie, warszawko, a nie na globalne ocieplenie! z lodówek już wyskakujecie! jedni i ci sami! pseudo-gwiazdy show-bagna!