Grażyna Torbicka przejdzie do TVN-u? fot. ONs.pl/kolaż polki.pl

Grażyna Torbicka przejdzie do TVN-u?

Edward Miszczak bardzo lubi blondwłosą prezenterkę...
Edyta Liebert / 23.03.2016 04:55
Grażyna Torbicka przejdzie do TVN-u? fot. ONs.pl/kolaż polki.pl

Szykuje się telewizyjny transfer roku? Prawdopodobnie Grażyna Torbicka przekroczy próg TVN. Czy Kinga Rusin może czuć się zagrożona?

Grażyna Torbicka jest ikoną polskiej telewizji. Jednak ostatnie kadrowe zmiany i czystki, które miały miejsce w TVP skłaniają ją do ewakuacji... Póki co jej pozycja podobno jest niezagrożona, jednak dziennikarka nie może być pewna, czy warto pozostać na miejscu, czy lepiej nie emigrować do stacji TVN. Podobno Edward Miszczak zaproponował Grażynie Torbickiej program w TVN Fabuła! Pasjonatka przemysłu filmowego od 18 lat prowadzi w TVP2 swój autorski program Kocham Kino.

https://polki.pl/thumb.php?origin=1&file=work/privateimages/formats/E/2231523.jpg

ONS.pl

Grażyna Torbicka przejdzie do TVN-u?

Mało kto dostaje taką ofertę już na starcie, kiedy nie zadomowił się na dobre w nowym miejscu. 56-letnia konferansjerka ma jednak bardzo duże doświadczenie w branży. Czasem nam się wydaje, że mogłaby poprowadzić nawet rozdanie Oscarów, a polskie imprezy bez żadnego przygotowania. Ten warsztat dziennikarski docenił Edward Miszczak. Coś nam się wydaje, że Kinga Rusin może poczuć się zazdrosna lub... zagrożona? Co prawda jest młodsza i widzowie bardzo ją lubią, jednak starsza koleżanka po fachu może stać się nową ulubienicą szefa stacji.
 

ONS.pl

Więcej: