Gorące pary na Oscarach 2016

Piękne pary i cudne kreacje... Przeżyjmy to jeszcze raz!
Edyta Liebert / 29.02.2016 07:47

Oscary 2016 za nami, ale warto przeżyć to jeszcze raz. Z pewnością tego wieczoru nie zapomni największy zwycięzca wieczoru Leonardo DiCaprio, któremu kibicowały mioliony fanów i widzów na całym świecie. Jak pary prezentowały się na czerwonym dywanie?

Oscarową galę po raz drugi prowadził Chris Rock, i tym razem poszło mu o wiele lepiej, niż 11 late temu. Po tamtym debiucie wielu krytyków jednym głosem nazwało go najgorszym prowadzącym historyczną galę. Tym razem Chris Rock dość często odnosił się do rasistowskich komentarzy. Otworzył ceremonię komentarzem:

Wyliczyłem 15 czarnych osób w tym wideo. To dużo.

"Spotlight" najlepszym filmem, a genialny reżyser Inarritu stał się 3. reżyserem w historii z 2 nagrodami za reżyserię, które otrzymał rok po roku. 88. ceremonia rozdania Oscarów przeszła do historii dzięki Leonardo DiCaprio. Podsumujmy zdjęciowo tę szaloną noc!

 

😍 #oscars2016 #hairstyles #hairinspo #oscars

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Ross Adams (@rossadamshairandbeauty)

 

29 Lut, 2016 o 1:04 PST

Zobacz galerię zdjęć z czerwonego dywanu! Gorące pary podczas rozdania Oscarów nie szczędziły sobie czułości. Ale my nie mogłyśmy się oprzeć, by nie umieścić w zestawieniu też innych gwiazd, niekoniecznie sparowanych!

Więcej o Oscarach:

DiCaprio dostał Oscara! Zobacz reakcję Poznaj listę zwycięzców Oscarów