Anna Przybylska film fot. ONS.pl

Film o Annie Przybylskiej

Pojawiły się nowe informacje.
Edyta Liebert / 07.05.2015 10:14
Anna Przybylska film fot. ONS.pl

Smutna wiadomość dla fanów wyczekujących filmu o Annie Przybylskiej, który przyobiecal wyreżyserować Radosław Piwowarski. Im dłużej od śmierci aktorki, tym mniej prawdopodobna staje się jego realizacja.

Tuż po śmierci Anny Przybylskiej, Radosław Piwowarski zapowiedział, że ma zamiar nakręcić film o aktorce. To dzięki niemu o ślicznej, młodziutkiej wtedy (miała 16 lat!) aktorce usłyszał świat. Traktował ją jak przybraną córkę, chciał, by wystąpiła w kolejnym jego filmie, ale niestety choroba zwyciężyła. Reżyser wypowiadał się o serialowej Marylce ze "Złotopolskich w samych superlatywach".

Gdyby Anka urodziła się np. w Ameryce i spotkałaby kogoś, kto by ją odkrył, to byłaby gwiazdą światowego formatu. Taka Julia Roberts, ona miała coś takiego, że ludzie ją kochali.

Piwowarski zapewniał, że kompletuje informacje i materiały na temat aktorki. Chciał, by to przedsięwzięcie po prostu mu się opłacało. Początkowe ociąganie się przy jego realizacji było tłumaczone niechęcią rodziny wobec planowanej produkcji.
Zbieram materiały. Nie wiem jeszcze dziś, czy to będzie film stricte biograficzny, czy fabuła oparta na życiu Ani. Nie będzie to film o chorobie, choć tego nie unikniemy. Ale o radości, uczciwości, miłości, jaką Anka rozsiewała wokół.

AKPA

Film o Annie Przybylskiej: powstanie czy nie?

Jak się okazuje, pewna znana blogerka dość dużo wie o środowisku show-biznesu i polityce filmowej. Radosław piwowarski owszem, chciałby zrobić nowy film, ale podwarunkiem, że... ktoś za to zapłaci, a z tym jest duży problem.
Nie jest prawdą to, co pisały tabloidy, że powodem rezygnacji z filmu o Przybylskiej była niezgoda rodziny celebrytki. Wygląda na to, że Radosław Piwowarski jest gotów zrobić film o każdym, jeśli tylko ktoś przyniesie mu worek pieniędzy. W sumie zrozumiałe, bo z finansami w polskim biznesie produkcyjnym jest naprawdę fatalnie. Ale też dobrze, że nie jest tak łatwo znaleźć fundusze na film.

Więc może to kwestia koncepcji na film albo jej braku? Sprawa póki co pozostaje nierozwiązana i jest w zawieszeniu. Pozostaje czekać na dodatkowe informacje i ostateczne stanowisko reżysera w tej sprawie.
 
Cytaty  pochodzą z bloga Iwony Aleksandrowskiej
szpilkialeksandrowskiej.blog.pl

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)