Filip Chajzer Facebook fot. Filip Chajzer Facebook

Filip Chajzer poprowadzi polską edycję „Hipnozy”

Filip Chajzer poprowadzi polską edycję „Hipnozy”.
Edyta Liebert / 23.11.2017 15:00
Filip Chajzer Facebook fot. Filip Chajzer Facebook

Stacja TVN rozpocznie wiosną emisję nowego programu rozrywkowego „Hipnoza”. Show, będący polską edycją zagranicznego hitu. Warto będzie go oglądać czy jednak nie?

O czym jest program „Hipnoza”?

Może to banalne bądź głupie pytanie, o czym jest program o takim tytule. Przyznacie jednak, że nie do końca wyjaśnia, na czym show ma polegać i co Chajzer ma wspólnego z hipnozą.

Wszystko o hipnozie na Polki.pl

Program o hipnozie, będzie programem o ludziach, którzy się jej poddają. Chajzer będzie gospodarzem show, którego zasady polegają na wprowadzeniu uczestników w stan hipnozy. Hipnotyzer wprowadza ich w stan hipnozy i „daje” nową tożsamość, np. sławnego muzyka, aktora, tancerki czy gimnastyczki. Widownia obserwuje ten fenomen, a uczestnicy odkrywają, że potrafią dużo więcej, niż przypuszczali.

Filip Chajzer poprowadzi polską edycję „Hipnozy”

Show to polska edycja zagranicznego hitu BBC „You’re back in the room”, a Filip Chajzer ma komentować zachowania uczestników i rozmawiać z nimi podczas wykonywania przez nich zadań. Hipnotyzerem będzie Artur Makieła, członek British Association of Hypnotherapy. Do tej pory powstały edycje w Wielkiej Brytanii, Australii, USA czy Francji.

 

Oh, Daryl. #9YBITR

Post udostępniony przez You're Back In The Room (@ybitrau)

„Hipnoza„ to absolutna nowość na rynku telewizyjnych show z udziałem zwykłych ludzi. Może być zarówno zabawne, jak przerażające. Hipnoza sama w sobie to dla wielu zjawisko wciąż trudno wytłumaczalne. Co sądzicie? będziecie oglądać?

Z okazji swoich urodzin Filip Chajzer organizuje akcję, w której aż nie wypada nie uczestniczyć. Weźmiecie udział?