Popek i jego fanka Ola Sadowska screen Instagram

Fanka Popka wytatułowała sobie gałki oczne i traci wzrok

Tatuażysta odmawia komentarza. Czy to on powinien ponieść odpowiedzialność za uszczerbek na zdrowiu Aleksandry Sadowskiej? Internauci są innego zdania. A wy, co sądzicie?
Małgorzata Czyż / 19.11.2017 10:59
Popek i jego fanka Ola Sadowska screen Instagram

22-letnia Aleksandra Sadowska, fanka Popka, postanowiła wytatuować sobie gałki oczne, by upodobnić się do swojego idola. Niestety, okazało się, że tatuażysta nie był na tyle wykwalifikowany, by wykonać tego typu zabieg. Efekt jest taki, że Aleksandra ma nieodwracalny tatuaż oraz uszczerbek na zdrowiu. Z dnia na dzień traci wzrok. 

Chciała wziąć udział w teledysku!

Aleksandra Sadowska nie ukrywa, że tatuaż zrobiła by zaistnieć w show-biznesie. W wywiadzie dla Super Expressu powiedziała, że chciała zagrać w teledyskach. Rozżalona przyznała też, że diagnoza o utracie wzroku zabrzmiała jak wyrok. Co na to tatuażysta?

Milczący tatuażysta stanie przed sądem?

Tatuażysta nie komentuje całej sprawy. Jak się jednak okazuje, zbierane są już dokumenty, by wytoczyć mu sprawę. Sadowska ma już nawet swojego prawnika, który zajmie się sprawą jej uszczerbku.

Doprowadził do ciężkiego uszczerbku zdrowia, a dodatkowo nie udzielił naszej klientce pomocy, gdy ta o nią prosiła. Zwłaszcza, że zgłaszają się do nas kolejne pokrzywdzone przez tego człowieka osoby 
- potwierdzili prawnicy 22-letniej Aleksandry.

Internauci oburzeni

Internauci krytykują Aleksandrę Sadowską, a nie samego tatuażystę. Jak potoczy się ta sprawa? Będziemy śledzić newsy na bieżąco! 

Zobacz więcej newsów o gwiazdach