„Mój świat się zawalił" - mówi fanka Popka, która wytatuowała sobie gałki oczne

Tatuażysta odmawia komentarza. Czy to on powinien ponieść odpowiedzialność za uszczerbek na zdrowiu Aleksandry Sadowskiej? Internauci są innego zdania. A wy, co sądzicie?
„Mój świat się zawalił" - mówi fanka Popka, która wytatuowała sobie gałki oczne screen Instagram

22-letnia Aleksandra Sadowska, fanka Popka, postanowiła wytatuować sobie gałki oczne, by upodobnić się do swojego idola. Niestety, okazało się, że tatuażysta nie był na tyle wykwalifikowany, by wykonać tego typu zabieg. Efekt jest taki, że Aleksandra ma nieodwracalny tatuaż oraz uszczerbek na zdrowiu. Z dnia na dzień traci wzrok. 

Chciała wziąć udział w teledysku!

Aleksandra Sadowska nie ukrywa, że tatuaż zrobiła by zaistnieć w show-biznesie. W wywiadzie dla Super Expressu powiedziała, że chciała zagrać w teledyskach. Rozżalona przyznała też, że diagnoza o utracie wzroku zabrzmiała jak wyrok. Co na to tatuażysta?

Milczący tatuażysta stanie przed sądem?

Tatuażysta nie komentuje całej sprawy. Jak się jednak okazuje, zbierane są już dokumenty, by wytoczyć mu sprawę. Sadowska ma już nawet swojego prawnika, który zajmie się sprawą jej uszczerbku.

Doprowadził do ciężkiego uszczerbku zdrowia, a dodatkowo nie udzielił naszej klientce pomocy, gdy ta o nią prosiła. Zwłaszcza, że zgłaszają się do nas kolejne pokrzywdzone przez tego człowieka osoby 
- potwierdzili prawnicy 22-letniej Aleksandry.

Internauci oburzeni

Internauci krytykują Aleksandrę Sadowską, a nie samego tatuażystę. Jak potoczy się ta sprawa? Będziemy śledzić newsy na bieżąco! 

Zobacz więcej newsów o gwiazdach

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/rok temu
Każdy w swoim życiu ryzykuje, do odważnych świat należy. Szkoda, że w naszym kochanym kraju sami pożal się boże fachowcy, od mechaników po lekarzy. Albo czegoś zrobić nie umieją i spaprają robotę robiąc większe szkody, albo zrobią a co innego zepsują, a jak już robią lepiej niż większość choć nadal nie najlepiej to ceny z kosmosu. Nie przejmuj się wścibskimi komentarzami, większość polaków najchętniej zniszczyła by każdego w swojej okolicy. Jesteś cudownie piękna i mam głęboką nadzieję, że uda się uratować wzrok w drugim oku a partacz który Ci to zrobił dostanie wyrok ;*
/rok temu
Ludzie to tylko ludzie i zawsze mogą popełnić błąd. Nawet najlepszy chirurg może coś spier**. I prawda jest taka, że godząc się na coś, ufając drugiej stronie.. i tak zawsze ponosimy ryzyko i musimy się z tym liczyć. Jeżeli jednak jest to ryzyko w słusznej sprawie, to rozumiem. Jeżeli jest to ryzyko z głupoty (tak jak u niej), to wcale mi jej nie żal. Wiedziała na co się pisze, do tego nie przygotowała się prawidłowo, aby rozejrzeć się po najlepszych tatuażystach lub nawet zapytać samego Popka, gdzie to robił lub czy coś poleci itd... także nooo... rozum schowała w poduszkę, więc niech się nie dziwi, że jest jak jest. Wiadomo, że wina tatuażysty też tu jest bo podejmuje się tego i odpowiada za niepowodzenie, tak samo jak lekarz i każdy inny odpowiedzialny człowiek. Jednakże co to wszystko da? wzroku jej nic już nie przywróci. Jedynie będzie miała za darmo kasę na dalsze życie... i sława już jej nie potrzebna. OH, świat coraz gorszy.
/rok temu
Co za pusta kredka . Żal mi takich ludzi .
POKAŻ KOMENTARZE (4)