fanka Dody komentuje jej figurę fot. ONS.pl

Fanka komentuje umięśniony brzuch Dody: „Od tych ćwiczeń pępek ci zniknął”

Doda od dłuższego czasu bardzo dużą uwagę przykłada do zdrowego ciała i stylu życia. Na ostatnim zdjęciu wrzuconym przez piosenkarkę jedna z jej fanek dopatrzyła się jednak pewnego szczegółu...
Urszula Wilczkowska / 05.05.2020 09:55
fanka Dody komentuje jej figurę fot. ONS.pl

Wiele można mówić o gwiazdorskich dietach, które zmieniają rysy twarzy, taliach tak wąskich że zasysają okoliczne futryny i inne proste przedmioty, ale nikt nie ma wątpliwości, że ostatnia metamorfoza Dody jest jak najbardziej prawdziwa - i jak najbardziej korzystna. Piosenkarka już dawno temu odrzuciła kontrowersyjny i wyzywający wizerunek.

Czasem dalej lubi szokować i na specjalne okazje wybiera odkrywające więcej ciała stylizacje, ale nie da się ukryć, że w ostatnim czasie porzuciła kuse spódniczki i głębokie dekolty na rzecz doskonale podkreślających figurę, ale stonowanych i zdecydowanie pełnych klasy ubrań.

Metamorfoza Dody

Chociaż pojawia się całkiem sporo głosów, że piosenkarka w swoim stylu naśladuje Annę Lewandowską, ta metamorfoza zdecydowanie jej służy. Inny kolor włosów, elegancka fryzura i stonowane barwy w jej ubiorach sprawiają, że może spokojnie konkurować o tytuł najlepiej ubranej polskiej gwiazdy.

Nie da się też ukryć, że tak szczupłej i umięśnionej, a jednocześnie bardzo kobiecej figury pozazdrościła Dodzie niejedna z nas... Piosenkarka nie rezygnuje z regularnych treningów oraz zdrowego stylu życia nawet podczas kwarantanny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Znajdź jedną niepasującą rzecz😆 @felixalfred 📸@michal_hermais

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

Pod jej ostatnich zdjęciem na Instagramie jednak pojawiły się głosy, które sugerują, że zmiana w wyglądzie Dody może nie być jedynie skutkiem ćwiczeń i diety, ale też... dziełem powstałym na skutek kilku zabiegów w programie graficznym.

Od tych ćwiczeń pępek ci zniknął
- pisze jedna z użytkowniczek.

Rzeczywiście, pod tym gąszczem bluszczu ciężko dopatrzyć się na umięśnionym brzuchu piosenkarki pępka. Niektórym może to sugerować, że Doda zamiast ciężko ćwiczyć na siłowni, idzie na łatwiznę i pracuje nad mięśniami w Photoshopie. Na ten komentarz jednak odpowiedział obrońca piosenkarki.

Nie widzisz pępka przy liściu?
- odpowiedział na komentarz inny Instagramowicz.

Pępkowa afera pod zdjęciem Dody została szybko ugaszona, a fani mogli dalej zachwycać się figurą piosenkarki i zgadywać, co nie pasuje do zdjęcia - o co sama poprosiła w jego opisie. To zadanie tylko dla najbardziej spostrzegawczych fanów...

To też może cię zainteresować:
Jak Małgosia Rozenek ukrywała ciążę? Pomógł jej w tym jeden element garderoby
Gwiazdy radzą sobie bez fryzjera na kwarantannie. Lewandowski nieźle zarósł, a Blanka Lipińska pofarbowała się na różowo
Te zwierzęta są prawdziwymi gwiazdami Instagrama! Ich zdjęcia na pewno poprawią ci humor