Viki Gabor fot. Adobe Stock

Czy młoda gwiazda nie radzi sobie z presją? Fani martwią się o Viki Gabor: „Co ci się stało w rękę? To blizna?”

W okolicach przegubu ręki młodziutkiej piosenkarki pojawiła się sporej wielkości blizna. Artystka zdradziła, co tak naprawdę wydarzyło się w jej życiu.
Redaktorki Polki.pl / 08.05.2020 11:28
Viki Gabor fot. Adobe Stock

12-letnia Viki Gabor to polska piosenkarka romskiego pochodzenia. Swój sukces zawdzięcza występowi w drugiej edycji programu „The Voice Kids” i wygranej w 17. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Od tamtej pory jej popularność nie słabnie, a do fanów należą nie tylko nastolatki. 

W ostatnim czasie fanów młodej piosenkarki zaniepokoiła blizna w okolicy przegubu lewej ręki. Skąd się wzięła? Czy młodziutka piosenkarka nie radzi sobie z presją?

Niepokojąca blizna na ręce Viki Gabor

Viki Gabor jest aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje prawie pół miliona osób. Nic dziwnego, że to zdjęcie wzbudziło tak żywą dyskusję:

Pod zdjęciem opublikowanym przez piosenkarkę natychmiast pojawiły się komentarze zaniepokojonych fanów:

Co to za blizna na ręce?

Viki co ci się stało w rękę?

Ślicznie wyglądasz, co ci się stało w rękę, kot podrapał cię?

Niektórzy sugerowali, że mogła się poparzyć. Inni, że być może nie chciała jej usunąć, bo wiążą się z tym jakieś wspomnienia.

Piosenkarka wyjaśniła, skąd wzięła się blizna

Artystka nie kazała im długo czekać na odpowiedź i wyjaśniła, że blizna powstała na skutek wypadku, jaki wydarzył się w jej domu jeszcze przed rokiem. 

Na InstaStory wyjaśniła, że kiedyś na podłogę upadł jej kubek, a kiedy się po niego schyliła, niechcący zahaczyła o ostrą część. Jednocześnie podziękowała wszystkim za troskę i zapewniła, że wszystko jest w porządku.

To też może cię zainteresować:Jakie zachcianki ciążowe ma Barbara Kurdej-Szatan? Fani twierdzą, że urodzi chłopcaAnna Lewandowska pokazała obie córki na jednym zdjęciu. Ten widok rozczulaMałgorzata Kożuchowska w mokasynach z CCC. Modne, wygodne i w dobrej cenie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)