„Wiem, że ważę więcej, niż powinnam, nie jestem ślepa”. Szczery wywiad Ewy Farnej

Piosenkarka po raz kolejny udowodniła, że ma ogromny dystans do samej siebie.
/ 2 tygodnie temu

Mogłaby zamknąć się w czterech ścianach i płakać, że nie wygląda jak modelki z wybiegów. Mogłaby zrezygnować z kariery, wstydząc się swojej figury. Wreszcie mogłaby przejść na restrykcyjną dietę i katować się w siłowni, by wypracować idealną sylwetkę. Mogłaby, ale... tego nie robi. Ewa Farna za nic ma docinki na temat swojej figury. To samo radzi innym kobietom!

Ewa Farna o szczerze o swojej figurze

Piosenkarka udzieliła obszernego wywiadu dziennikarce Krystynie Pytlakowskiej. Zapis rozmowy można przeczytać w najnowszym wydaniu magazynu „Viva”. Ewa Farna jest jedną z tych gwiazd, które bardzo chronią swoje życie prywatne. Tym razem jednak zrobiła wyjątek. Opowiedziała m.in. o tym, jak postrzega swoją figurę oraz jak radzi sobie z hejtem. Najciekawsze cytaty z wywiadu dla „Vivy” przeczytasz na następnych stronach!

Przeczytaj:
„Przywracasz wiarę w normalne kobiety!”. Tą stylizacją Ewa Farna udowadnia, że sexy można być w każdym rozmiarze!
Ewa Farna znów przytyła? A może jest w ciąży? Gwiazda po mistrzowsku rozprawiła się z plotkami

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/tydzień temu
Leniwa raszpla,tyle w temacie ,jedyny plus to buźka ale to też przeminie.pa
/tydzień temu
Jest cudowna i bardzo kobieca, mam nadzieję że się nie będzie odchudzać. Wystarczy zobaczyć jak paskudnie po takich kuracjach wygląda np Violar Arlak, czy Karolina Szostak. Straciły biust i seksapil. Precz z kultem chudych szkap.
/tydzień temu
Ewa jest suuuuper.....
POKAŻ KOMENTARZE (4)