Ewa Chodakowska dostała swój program fot. ONS.pl/

Ewa Chodakowska program w TVN Style

To jej kolejny sukces. Znamy szczegóły!
Edyta Liebert / 18.03.2015 14:13
Ewa Chodakowska dostała swój program fot. ONS.pl/

Ewa Chodakowska nie może narzekać na brak pracy. W minionym sezonie zadebiutowała w roli prowadzącej program "Be Active", który teraz będzie emitowany w TVN Style.

Ewa Chodakowska  nie prowadziła wcześniej autorskiego programu telewizyjnego, jednakże ma ogromne doświadczenie w organizowaniu przedsięwzięć wielkiego formatu. Grupowe treningi, niebanalne jadłospisy i programy motywacyjne są jej specjalnością. Trenerka, doskonale odnalzała się w nowej roli. Występy przed kamerą nie są jej obce: kilka lat temu Ewa Chodakowska zadebiutowała na małym ekranie, trenując z Polkami w telewizji śniadaniowej. Pomagała także kobietom przejść metamorfozę, zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną, współpracowała także z licznymi magazynami. Jest przekonująca?

Ewa Chodakowska w kolejnym projekcie

Ewa Chodakowska obecnie pracuje nad drugim sezonem programu "Be Active". Trenerka fitness jest autorką 3 książek: "Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską", "Twój Dziennik Fitness" oraz "Przepis na sukces". Wydała także kilka płyt treningowych ze swoimi autorskimi programami treningowymi. Jej fanpage liczy już prawie 1,5 miliona fanów! Trenerka regularnie udostępnia motywacyjne zdjęcia i prezentuje efekty swojej pracy w bikini czy wieczorowych kreacjach. Będziecie ją oglądać w akcji?

Zobacz także: