Emmanuelle Chriqui fot. ONS

Emmanuelle Chriqui najbardziej pożądaną kobietą świata

Kanadyjska aktorka pokonała takie gwiazdy, jak Megan Fox czy Beyonce
/ 21.01.2010 12:39
Emmanuelle Chriqui fot. ONS
Portal AskMen.com, jak co roku, przeprowadził sondę, w której spytał mężczyzn, z którą kobietą chcieliby się umówić lub ożenić. Kryteria wyboru opowiedniej kandydatki to m.in. poczucie humoru, inteligencja,  charakter i oczywiście uroda. W sondzie wzięło udział ponad 6 milionów internautów z całego świata. Wyniki okazały się zaskakujące!

Pierwsze miejsce przypadło kanadyjskiej aktorce, Emmanuelle Chriqui. Tuż za nią znalazła się amerykańska modelka Marisa Miller. Trzecie miejsce przypadło w tym roku Kate Becksinsale. Na dalszych miejscach znalazły się Alessandra Ambrosio, Jessica Alba i Beyonce.

Emmanuelle spytana, co sądzi o świeżo zdobytym tytule najbardziej pożadanej kobiety świata, powiedziała: "To najwspanialszy komplement, jaki kiedykolwiek usłyszałam".

Natomiast kobiety, uchodzące do tej pory za największe piękności w świecie showbiznesu znalazły się na odległych, a nawet końcowych pozycjach. Megan Fox, która jeszcze do niedawna uchodziła za najseksowniejszą kobietę świata znalazła się dopiero na 11 miejscu. Największym zaskoczeniem wydaje się być pozycja Angeliny Jolie - jest dopiero na 88 miejscu! Wyżej od niej jest nasza rodaczka, Joanna Krupa, która uplasowała się na 77 pozycji.

A oto 20 najbardziej pożądanych kobiet świata wg AskMen.com:
1. Emmanuelle Chriqui
2. Marisa Miller
3. Kate Beckinsale
4. Alessandra Ambrosio
5. Jessica Alba
6. Beyonce Knowles
7. Penelope Cruz
8. Cheryl Cole
9. Eva Mendes
10. Miranda Kerr
11. Megan Fox
12. Gisele Bundchen
13. Bar Refaeli
14. Erin Andrews
15. Padma Lakshmi
16. Kelly Brook
17. Natalie Portman
18. January Jones
19. Monica Bellucci
20. Paz Vega