George Clooney, Elisabetta Canalis fot. ONS

Elisabetta Canalis poroniła

Włoska piękność przeżywa prawdziwy dramat
/ 18.06.2014 13:17
George Clooney, Elisabetta Canalis fot. ONS

George Clooney, to nie tylko doskonały aktor, ale i łamacz damskich serc. Hollywoodzki przystojniak ma na swoim koncie mnóstwo związków - tych poważniejszych i tych mniej. Obecnie jest podobno zaręczony z prawniczką, Amal Alamuddin. Jednak to o jego byłej rozpisują się wszystkie zagraniczne media. A to wszystko przez dramat, jaki przeżywa Elisabetta Canalis.
 

Włoska aktorka ma teraz bardzo ciężki okres. Zagraniczne tabloidy kilka tygodni temu doniosły, że eks-narzeczona gwiazdora poroniła. Celebrytka długo nie komentowała tych rewelacji, jednak złamała się i na swoim Twitterze zamieściła krótki post ucinający wszelkie spekulacje:
 

Długo nie chciałam się dzielić informacją o ciąży, bo przez pierwsze trzy miesiące nie powinno się nic mówić, choć tak naprawdę miałam ochotę podzielić się tą nowiną z całym światem - pisze Elisabetta Canalis
 

Elisabetta dodaje, że strata dziecka była dla niej potężnym ciosem i nigdy nie można być przygotowanym na tak okrutną okoliczność. Szczerze współczujemy i trzymamy kciuki za szybki powrót do formy. 

 


 

Zobacz także: