„Eks” Blanki Lipińskiej spotyka się ze znaną piosenkarką. Wyglądają na szczęśliwych

Kto jest wybranką serca byłego partnera Blanki Lipińskiej? To znana piosenkarka, która prywatnie... przyjaźni się z autorką „365 dni”.
/ 18.06.2020 11:36

Maciej Buzała to były partner Blanki Lipińskiej, która obecnie jest szczęśliwie zakochana w Aleksandrze Milwiwie-Baronie, znanym bardziej jako „Baron”. Okazuje się, że Maciej Buzała spotyka się ze znaną piosenkarką.

Anna Karwan i Maciej Buzała są parą?

Pilot wcześniej był partnerem Blanki Lipińskiej, z którą nawet wziął „udawany ślub”, za co oboje zostali skrytykowani.

Niedługo potem para rozstała się w zgodzie, ponieważ jak w wywiadzie przekazała celebrytka, są lepszymi kumplami, niż partnerami.

Piosenkarka Anna Karwan w swoim ostatnim wpisie na Instagramie zdradziła, że Maciej spełnił jej marzenie, dzięki niemu dosłownie mogła „oderwać się od ziemi”:

Internautki od razu podchwyciły temat i uznały, że to nie mogło być tylko przyjacielskie spotkanie, ale... początek związku. Szybko rozpoznały, kim jest wspomniany przez piosenkarkę pilot i życzyły, by razem byli szczęśliwi:

Mam nadzieję, że przy Ani odnajdzie szczęście
- pisały internautki.

Anna Karwan to polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2017 roku dołączyła do obsady serialu „Barwy szczęścia”. Dzięki postaci, w jaką się wcielała, miała okazję zaprezentować także swoje możliwości wokalne, ponieważ grała początkującą piosenkarkę.

To też może cię zainteresować:
Fani krytykują Joannę Krupę. Wytykają jej, że jej córeczka jest zbyt pulchna
Gwiazda Gogglebox schudła 40 kg. Swoją metamorfozę pokazała na zdjęciach
Nowe zdjęcie Margaret zaniepokoiło fanów. Czy piosenkarka jest chora?