POLECAMY

Edyta Pazura jest w trzeciej ciąży. Pokazała ciążowy brzuszek w stroju kąpielowym

Fani zachwycili się jej figurą.
Edyta Liebert / 9 miesięcy temu
Edyta Pazura jest w trzeciej ciąży. Pokazała ciążowy brzuszek w stroju kąpielowym fot. ONS.pl

O trzeciej ciąży żony Pazury zaczęto plotkować już na początku grudnia, kiedy to para pojawiła się na imprezie, a sukienka celebrytki okalała powiększony brzuch.

Para nie chciała ukrywać swojego szczęścia. Choć dzieli ich spora różnica wieku, a dla Cezarego to już czwarte dziecko, to ciąża Edyty jest dla nich ogromną radością

- Jestem wręcz wniebowzięty! Zawsze planowaliśmy z Edytką mieć trójkę dzieci i szczęśliwie nasze plany się spełniają. Jak wszystko, od kiedy jesteśmy razem. W przyszłym roku czeka mnie dużo nowych projektów i wyzwań, a narodziny dziecka tylko bardziej mnie mobilizują - wyznał aktor w rozmowie z Faktem.

 

No tak... a Chłopaki balują...🙊👨‍👦🥥🍍🍹🍹🍹

Post udostępniony przez Edyta Krystyna Pazura (@ed_pazura)

Oficjalne potwierdzenie ciąży pojawiło się na Instagramie Edyty, która oznajmiła w ten sposób światu, ze spodziewa się dziecka. Rodzina Pazurów tegoroczne święta spędziła w upalnym Dubaju. Nie omieszkali pochwalić się kilkoma zdjęciami z tych niezapomnianych wakacji.

Edyta Pazura w ciąży w stroju kąpielowym

Na Instagramie żony aktora zdjęcie ciężarnej Edyty w stroju kąpielowym przykuło nasz wzrok. Możliwe, że mało kto dostrzegłby zaokrąglony brzuszek, gdyby nie podpisy pod fotką nie pozostawiające wątpliwości, że Edyta Pazura jest w ciąży.

To będzie trzecie dziecko pary i rodzeństwo dla Amelii (8 lat) i Antoniego (5 lat).

To cię zainteresuje:

William i Harry opowiedzieli o ostatniej rozmowie z księżną Dianą...
Dlaczego książę William pocieszał chłopca, który stracił mamę?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)