Edyta Herbuś została mamą chrzestną fot. ONS.pl

Edyta Herbuś została mamą chrzestną

Pochwaliła się uroczym zdjęciem!
Edyta Liebert / 16.06.2015 09:52
Edyta Herbuś została mamą chrzestną fot. ONS.pl

Edyta Herbuś regularnie wrzuca zdjęcia na swój profil na portalu społecznościowym. Dotychczas były to fotki z prób czy wyjazdów, a teraz przyszła kolej na zdjęcie z... dzieckiem.

Edyta Herbuś niejednokrotnie wspominała, że przepada za dziećmi i chętnie spędza z nimi czas. Ostatnio pochwaliła się zdjęciem z uroczą dziewczynką. Fani od razu zareagowali na to zdjęcie, ale spokojnie - tancerka nie adoptowała dziecka! To jej córka, ale... chrzestna.

 

Największe szczescie... Boskie światełko .. Na chwilę przed Chrzcinami:)

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Edyta Herbuś (@edytaherbus)


Edyta Herbuś mamą?

Uroczy widok, prawda? Edyta Herbuś będzie piękną mamą. Kilka miesięcy temu pokazywałyśmy wam słodkie zdjęcie Edyty Herbuś z dzieckiem na rękach. Celebrytka już kilka razy podkreślała, że bardzo chciałaby zostać mamą, ale nie podała żadnych konkretów. Herbuś jest osobą bardzo rodzinną, ale nie wiadomo czemu, kariera póki co znajduje się na pierwszym miejscu.
Te pragnienia wciąż są aktualne i wierzę, że we właściwym czasie się spełnią. (...) Nadal chcę  być kobietą wolną w swoich wyborach, która przekracza ograniczenia i ma odwagę spełniać swoje pragnienia, bez względu na to, co myślą o tym inni. To ja zdecyduję, ktory moment będzie właściwy na macierzyństwo.

Herbuś i Treliński tworzą bardzo udaną i zgraną parę, zarówno prywatnie, jak i zawodowo. Partner Herbuś ma już syna z poprzedniego związku. Co ciekawe, aktorka i reżyser, mimo że spotykają się od lat, wciąż mieszkają osobno!

Zobacz także: